Secret Bet BetRona Bet Türkiye iPTV Paketleri
Video Önü Reklamlarımız Sadece 15-20 Saniyedir. Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
Reklamı Geçmek için
10

5,118 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Siccin 6 izle
0.0 IMDB Puanı

Siccin 6 izle

(Siccin 6)
Siccin 6
17 ağustosta vizyona giren Siccin5, ayın en çok izlenen yerli filmi olmuştu. Sİccin5 filmini 633.391 biletli seyirci izlemesi ile birlikte film korku filmleri arasında kariyer rekoru kırmıştır. Siccin serisinin ilk 4 filmi 9 milyon TL gişe geliri elde ederken Siccin5 ile seri taçlanmıştı. Şimdi merakla beklenen Siccin6 filminin çekimlerine başlandı.
Yönetmen koltuğunda Alper mestçinin oturduğu siccin6 hakkında merak edilen en önemli konu vizyon tarihidir. Merakla beklenen serinin son filmi 9 Ağustos 2019 tarihinde izleyici ile buluşacak. Serinin yeni filminin yapımcılığını Muhteşem Film üstlenirken Yönetmen Alper çiftçi Sİccin6 ile yeni rekorlara imza atacağını belirtti.
Siccin5 de 12 yaşındaki Halenin doğmadan önce babasının kaybolması ile başlayan ve rüyasında sürekli babasının onu eski bir eve çağırması üzerine üç harflilerin üç ailenin hayatının kâbusa çevrilme süreci işlenmiştir. Yeni filmin konusu merak edilirken yine üç harflilerle ilgili korkunç ötesi bir film beklenmektedir. Siccin eski filminde Rüya Önal, Merve Ateş, Özgür Hacıer, Ece Koroğlu, Ece Edibe Baykal, Pınar Gülkapan, Tuncay Çağıl, Metin Yıldırım, Aslın Su Divrik ve Selim Aydın gibi başarılı oyuncular yer alırken filmin görüntü yönetmenliğini Eren Nayir üstlenmişti. Filmin müziklerinde ise Reşit Gözdamla’nın imzası bulunmaktaydı. Serinin en çok izlenmesi beklenen Siccin6 filminde bakalım oyuncu kadrosu ile ilgili değişiklikler olacak mı? Fragmanı merakla beklenen filmin gişe rekorları kıracağı beklenmektedir.

Resimler 3

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

7 yorum