OnWin Bet Bet-n-Bet Bet iXiR
7.3 IMDB Puanı

Siccin 4 Full izle Tek Parça

(Siccin 4)
  • Yapım Yılı
Yönetmen
Senaryo Alper Mestçi
Siccin 4 izle, 2017 Türkiye yapımı olan ve serinin dördüncü bölümü olan Siccin 4 filminin toplam süresi 1 saat 33 dakika'dır. Imdb'den 7,3 gibi başarılı bir puan almayı başarmıştır. Filmin yönetmenliğini ve senaryosunu yazma işlemlerini Alper Mestçi yapmıştır. Filmin başrolünü ise şu isimler oluşturmaktadır. Sebahat Adalar, Merve Ates, Yasemin Büyükagaolu Siccin 4 filmini tek parça seçenekleriyle yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.
Filmin konusu: Mali sorunlar nedeniyle Yılmaz ailesi, büyükannesi Saadet'in evlerinde hareket ediyor. Ancak Saadet bilindiği gibi yalnız yaşamaz. Ayrıca ölen kocasının mezarı olan Saadet'in eski evi, başka bir boyuttan varlıklar tarafından yaşanır. Ve bu varlıklar evde kimseyi istemiyor, ama Saadet.
Etiketler:
Süpertoto Bet İstanbul Bahis
Bedava Bonus


Siccin 4 izle

Siccin 4 izle, 2017 Türkiye yapımı olan ve serinin dördüncü bölümü olan Siccin 4 filminin toplam süresi 1 saat 33 dakika’dır. Imdb’den 7,3 gibi başarılı bir puan almayı başarmıştır. Filmin yönetmenliğini ve senaryosunu yazma işlemlerini Alper Mestçi yapmıştır. Filmin başrolünü ise şu isimler oluşturmaktadır. Sebahat Adalar, Merve Ates, Yasemin Büyükagaolu Siccin 4 filmini tek parça seçenekleriyle yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.
Filmin konusu: Mali sorunlar nedeniyle Yılmaz ailesi, büyükannesi Saadet’in evlerinde hareket ediyor. Ancak Saadet bilindiği gibi yalnız yaşamaz. Ayrıca ölen kocasının mezarı olan Saadet’in eski evi, başka bir boyuttan varlıklar tarafından yaşanır. Ve bu varlıklar evde kimseyi istemiyor, ama Saadet.

Siccin 4 Tek Parça izle

2,987 Görüntülenme
Tipobet365 Trend Bet

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın