OnWin Bet Bet-n-Bet Bet iXiR
4.7 IMDB Puanı

Shab Altyazılı izle

(Night)
  • Yapım Yılı
Yönetmen
Senaryo Merle Kröger, Onir, Adhiraj Singh
Shab izle, Shab Altyazılı izle, Shab Türkçe Dublaj izle, 2017 Hindistan yapımı olan Shab filminin toplam süresi 1 saat 48 dakika'dır. Filmin yer aldığı film türleri ise Dram ve Romantik'tir. Filmin Imdb'den aldığı puan 4,5 olsa da filmin izlenmesi gereken romantik sahneleri mevcuttur. Filmin yönetmenliğini Onir yapmıştır. Filmin senaryosunu ise Merle Kröger, Onir yazmıştır. Filmin başrolünde ise Ashish Bisht, Simon Frenay, Areesz Ganddi gibi isimler yer almaktadır.
Filmin konusu: "Shab", karmaşık, affetmeyen ve soğuk bir şehirde çok sayıda karakterin mutluluk ve sevgiyi araştırması etrafında dönen bir hikayedir.
Süpertoto Bet İstanbul Bahis
Bedava Bonus


Shab izle

Shab izle, Shab Altyazılı izle, Shab Türkçe Dublaj izle, 2017 Hindistan yapımı olan Shab filminin toplam süresi 1 saat 48 dakika’dır. Filmin yer aldığı film türleri ise Dram ve Romantik’tir. Filmin Imdb’den aldığı puan 4,5 olsa da filmin izlenmesi gereken romantik sahneleri mevcuttur. Filmin yönetmenliğini Onir yapmıştır. Filmin senaryosunu ise Merle Kröger, Onir yazmıştır. Filmin başrolünde ise Ashish Bisht, Simon Frenay, Areesz Ganddi gibi isimler yer almaktadır.

Filmin konusu: “Shab”, karmaşık, affetmeyen ve soğuk bir şehirde çok sayıda karakterin mutluluk ve sevgiyi araştırması etrafında dönen bir hikayedir.

Shab Tek Parça izle

2,242 Görüntülenme
Tipobet365 Trend Bet

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın