GkmFXGkmFX
6,0 IMDB Puanı

Semur: Şeytanın Kabilesi Filmi Full izle

(Semur: Seytanin Kabilesi)
Semur: Şeytanın Kabilesi İzle, Semur: Şeytanın Kabilesi full izle, Semur: Şeytanın Kabilesi 1080p izle, Semur: Şeytanın Kabilesi Tek Parça izle, Semur: Şeytanın Kabilesi Kaçak izle, Semur: Şeytanın Kabilesi sinema çekimi izle, 2017 Türkiye yapımı olan Semur: Şeytanın Kabilesi filminin toplam süresi 1 saat 30 dakika'dır. Filmin yer aldığı tek film türü ise Korku'dur. Filmin Imdb'den aldığı puan ise 6,0'dır. Filmin yönetmenliğini Gokhan Aksu yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Gurkan Arikboga, Aydan Cakir, Asunur Demirhan


Semur: Şeytanın Kabilesi Filminin Konusu : Merve ve Özge en iyi arkadaşlar ama Özge, Merve ile evlenen Ozan'ı seviyor. Özge, Merve'yi öldürmek ve Ozan'ın sevgilisi olmak için karanlık sihirli şeyler yapar. Semur (bir tür kötülük) karanlıktan Merve'yi öldürür.
Video Önü Reklamlarımız Sadece 30 Saniyedir (3 Reklam). Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
5000 TL İLK YATIRIM BONUSU KAZANMAK İCİN HEMEN TIKLA


Semur: Şeytanın Kabilesi izle

Semur: Şeytanın Kabilesi İzle, Semur: Şeytanın Kabilesi full izle, Semur: Şeytanın Kabilesi 1080p izle, Semur: Şeytanın Kabilesi Tek Parça izle, Semur: Şeytanın Kabilesi Kaçak izle, Semur: Şeytanın Kabilesi sinema çekimi izle, 2017 Türkiye yapımı olan Semur: Şeytanın Kabilesi filminin toplam süresi 1 saat 30 dakika’dır. Filmin yer aldığı tek film türü ise Korku’dur. Filmin Imdb’den aldığı puan ise 6,0’dır. Filmin yönetmenliğini Gokhan Aksu yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Gurkan Arikboga, Aydan Cakir, Asunur Demirhan

Semur: Şeytanın Kabilesi Filminin Konusu : Merve ve Özge en iyi arkadaşlar ama Özge, Merve ile evlenen Ozan’ı seviyor. Özge, Merve’yi öldürmek ve Ozan’ın sevgilisi olmak için karanlık sihirli şeyler yapar. Semur (bir tür kötülük) karanlıktan Merve’yi öldürür.

Semur: Şeytanın Kabilesi Tek Parça izle

8,336 Görüntülenme
Alternatifleri Denemeyi Unutmayın. Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatif kısmından seçim yapabilirsiniz. Açılmayan filmlerde yorum yazınız.