Bet Doksan
10 IMDB Puanı

Semur 2: Cinlerin Büyüsü Full HD izle

(Semur 2: Cinlerin Büyüsü)
Kategori
FİLM TANITIM AMAÇLI EKLENMİŞTİR.

Film Hakkında Bilgi


28 Şubat 2020 tarihinde vizyona girecek olan filmin yönetmen koltuğunda Burak Çelik oturuyor. Furkan Karaca, Bora Altınışık ve Cansel Aydos filmin başrollerini paylaşıyor. Uzun bir süreden beri ülkemiz sinemalarında yer alan korku filmleri bir çok kişinin dikkatini çekiyor ve severek izleniyor. Bu filmlerin amacı korkutarak eğlendiren filmler olarak daha çok genç kesimin dikkatini çekiyor. Semur 2: Cinlerin Büyüsü yerli film izle daha önceden sinemada yer almış olan korku filmlerinin konularında yer alan korkunç cinler ve büyülü şatolardan biraz uzak.

Semur 2: Cinlerin Büyüsü Filmi Konusu


Bir grup genç altın ve altın değerinde olan eserleri aramak için eskiden Rum köyü olan bir yere giderler. Bu grup içinde Rum asıllı Alesia’da vardır. Alesia köye vardıklarında ona dedesinden gelen bir mektup ile yaşamının değiştiğine şahit olacaktır. Alesia’nın dedesi Greeg mektubunda Alesia’ya Rum köyünde altın değerinde bir çok varlığın bulunduğundan bahsetmektedir. Bu mektubu alan Alesia Yorgalar isimli bir köye gider fakat bu köyde bir çok korkunç olay ile karşılaşır.

FİLM HENÜZ VİZYONA GİRMEMİŞTİR. Sinema çekimi versiyonu filmin vizyona girmesinden hemen sonra eklenecektir. İlerleyen tarihlerde sayfasında bulunduğunuz filmin kaliteli görüntüleri eklenecektir.

Yerli Film Semur 2: Cinlerin Büyüsü Hemen full hd film izle İyi Seyirler.

7,488 Görüntülenme

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

63 yorum