Secret Bet


Şansımı Seveyim İzle

Şansımı Seveyim İzle, Şansımı Seveyim filmi izle, Şansımı Seveyim Sinema Çekimi izle, Şansımı Seveyim full izle, Şansımı Seveyim 1080p izle, Şansımı Seveyim hd izle, “Şansımı Seveyim” filminde Cem Gelinoğlu Sebahattin adlı karakteri canlandırmaktadır. Sebahattin’in hayatı çok şanssız geçmektedir. Mahallesinden bir süre uzaklaşan Sebahattin mahallesine tekrar dönmüştür. Babaannesi Sebahattin’i sever ve ona yardımcı olmak için elinden geleni yapmaktadır. Sebahattin nereye elini atsa ordan hayır gelmez. Sebahattin gittiği bir yerde Yaprak isimli bir kızla tanışır ve kıza aşık olmuştur. Sebahattin ile etrafında bulunan kişiler Sebahattin’den son derece şikayetçilerdir. Sebahattin’de bu durumdan şikayetçi olmasına rağmen ne yaptıysa çare bulamamıştır. Sebahattin yaptıklarıyla ve yapacaklarıyla şansını normal hale getirmeye çalışmaktadır. Filmin sonuna kadar Sebahattin’in şansı normal haline dönebilirmi ? Meraklarınızın tüm cevabını sitemizde filmi şimdi izleyerek öğrenebilirsiniz. Film hakkındaki yorumlarınızı uzun bir yazıyla bizlere bildiriniz. Filmin senaryorsunu Ferhat Ergün kurgulayıp yazarken, yönetmen koltuğunda ise Ender Mıhlar oturmaktadır. Film Komedi türünde bir filmdir. Başrolunu ise Cem Gelinoğlu, Gökhan Kıraç, Zeynep Tuğçe Bayat ve Zerrin Sümer paylaşmaktadır. Sebahattin’in şanssızlıklarına gülerken gözünüzden yaş gelebilir. Unutmayacağınız komik sahneleri hatırlamak için tekrar tekrar izleyin. İyi seyirler dileriz.

Şansımı Seveyim Full HD Tek Parça izle

151,082 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Şansımı Seveyim Full 720p Tek Parça izle
6.4 IMDB Puanı

Şansımı Seveyim Full 720p Tek Parça izle

Yönetmen Ender Mıhlar
Oyuncular Cem Gelinoğlu, Gökhan Kıraç, Zerrin Sümer, Ümit Yesin, Metin Yıldız, Zeynep Tuğçe Bayat, Gülsüm Alkan, Mustafa Kırantepe, Sinan Bengier, Metin Coşkun, Burak Tamdoğan, Abdurrahman Yunusoğlu, Barış Akkoyun, Aybike Esin Tumluer, Gökhan Tevek
Şansımı Seveyim İzle, Şansımı Seveyim filmi izle, Şansımı Seveyim Sinema Çekimi izle, Şansımı Seveyim full izle, Şansımı Seveyim 1080p izle, Şansımı Seveyim hd izle, "Şansımı Seveyim" filminde Cem Gelinoğlu Sebahattin adlı karakteri canlandırmaktadır. Sebahattin'in hayatı çok şanssız geçmektedir. Mahallesinden bir süre uzaklaşan Sebahattin mahallesine tekrar dönmüştür. Babaannesi Sebahattin'i sever ve ona yardımcı olmak için elinden geleni yapmaktadır. Sebahattin nereye elini atsa ordan hayır gelmez. Sebahattin gittiği bir yerde Yaprak isimli bir kızla tanışır ve kıza aşık olmuştur. Sebahattin ile etrafında bulunan kişiler Sebahattin'den son derece şikayetçilerdir. Sebahattin'de bu durumdan şikayetçi olmasına rağmen ne yaptıysa çare bulamamıştır. Sebahattin yaptıklarıyla ve yapacaklarıyla şansını normal hale getirmeye çalışmaktadır. Filmin sonuna kadar Sebahattin'in şansı normal haline dönebilirmi ? Meraklarınızın tüm cevabını sitemizde filmi şimdi izleyerek öğrenebilirsiniz. Film hakkındaki yorumlarınızı uzun bir yazıyla bizlere bildiriniz. Filmin senaryorsunu Ferhat Ergün kurgulayıp yazarken, yönetmen koltuğunda ise Ender Mıhlar oturmaktadır. Film Komedi türünde bir filmdir. Başrolunu ise Cem Gelinoğlu, Gökhan Kıraç, Zeynep Tuğçe Bayat ve Zerrin Sümer paylaşmaktadır. Sebahattin'in şanssızlıklarına gülerken gözünüzden yaş gelebilir. Unutmayacağınız komik sahneleri hatırlamak için tekrar tekrar izleyin. İyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

325 yorum