GkmFXGkmFX
5.5 IMDB Puanı

Safkan – Thoroughbreds Full HD Tek Parça izle

(Thoroughbreds)
Lily ve Amanda çocukluk arkadaşıdır. Her ikisi de varlıklı ailelerin kızları olarak yaşamlarını sürdürür. Aileleri zengindir ve çocuklar bolluk içerisinde yaşam sürerler. Fakat uzun bir ara birbirleri ile görüşemezler. Daha sonra uzun yıllar sonra bir araya geleceklerdir. Yaşamı, her ikisini de birbirinden ayırmış ve farklı yerlere savurmuştur. Fakat ne kadar birbirlerinden bağımsız bir yaşam mücadelesi içerisinde olsalar da yeniden bir araya gelmişlerdir. Lly okul döneminden sonra staj yapmaya başlar ve staj yapmış olduğu yer ise gıpta edilecek konumdadır. Gün geçtikçe daha da şımarık bir kıza dönüşmeye başlar. Amanda ise tuhaf mizah anlayışlarına sahip olmuştur. Her ikisinin arkadaşlıkları devam ederken, daha tehlikeli düşünceler içerisine girmeye başlayacaklardır.

2017 ABD Yapımı Safkan - Thoroughbreds Filmini 1080p Kalitede izle İyi Seyirler.

Video Önü Reklamlarımız Sadece 30 Saniyedir (3 Reklam). Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
5000 TL İLK YATIRIM BONUSU KAZANMAK İCİN HEMEN TIKLA

81 Görüntülenme
Alternatifleri Denemeyi Unutmayın. Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatif kısmından seçim yapabilirsiniz. Açılmayan filmlerde yorum yazınız.