1.5 IMDB Puanı

Sabit Kanca 3: Son Soru full izle

(Sabit Kanca 3: Son Soru)
Kategori

Film Hakkında Bilgi


Sabit Kanca: Son soru filmi serisinin üçüncü filmi olarak karşımıza çıkmaktadır. İlk serilerinin tutulmasıyla birlikte karşımıza üçüncü seri gelerek gündemimize çıkmaktadır. Böylelikle birçok kişi Sabit kancanın 3. Serisi beklemeye başlamış bulunmaktadırlar. Filmin türü komedi filmi olmasıyla birlikte ön plana çıkmaktadır. Böylelikle birçok kişinin dikkatini çekerek gündemimize gelmektedir.
Sabit Kanca: Son soru filmi 6 Mart 2020 tarihinde vizyona girmesiyle birlikte sinemaseverler ile buluşacak eğlenceli filmler arasında yerini almaktadır. Nuri Yıldız, Sabit Kanca serisinin üçüncü filminin yönetmen koltuğunda yerini almaktadır. Aynı zamanda senaryosundan Bilal Akçay’ın imzasının bulunmasıyla birlikte en sevilen yetenekli oyuncular, İsmail Baki Tuncer, Fırat Sobutay, Zerrin Sümer, Metin Yıldız, Barbaros Dikmen ve Murat Özsoy isimlerinin başrol oyuncuları olarak karşımıza çıkması sinemaseverleri heyecanlandırmaktadır.

Sabit Kanca: Son Soru Filminin KonusuSabit Kanca: Son soru, Sabit Kanca yarışmalara katılmama kararı almıştır. Ancak sevdiklerinin hayatını kurtarmak amacıyla yeniden bilgisini kullanarak yaşadıklarını konu edinmektedir. Sabit kanca, sürekli yarışmalara katılması doğrultusunda birinci gelen fenomen bir adam olarak karşımıza çıkacaktır. Ancak hafıza kaybı yaşamasının ardından Sabit kanca artık yarışmalara katılmama kararı almaktadır. Kanca’nın hayattaki amaçları arasında kendisinin sebep olduğu kaza sonucunda tekerlekli sandalyeye bağlı kalan Zekiyi iyileştirmek bulunmaktadır. Sabit kanca, Zeki için elinden geleni yapmaya hazır bir şekilde karşınıza çıkacaktır. Ancak bu süre içerisinde kurtulmak istediği geçmişinden kurtulamaz ve uzaklaşamamaktadır. Bilmediği birçok düşmanları ile karşı karşıya kalarak sevdiklerini kurtarabilmek adına yeniden bilgisini kullanmak zorunda kalacaktır.
Yerli Film Sabit Kanca 3 Son Soru Hemen izle İyi Seyirler.

10
10
29,780 Görüntülenme

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

796 yorum