Rüzgarda Salınan Nilüfer izle

Rüzgarda Salınan Nilüfer İzle, Rüzgarda Salınan Nilüfer full izle, Rüzgarda Salınan Nilüfer 1080p izle, Rüzgarda Salınan Nilüfer Tek Parça izle, Rüzgarda Salınan Nilüfer Kaçak izle, Rüzgarda Salınan Nilüfer sinema çekimi izle, 2016 Türkiye yapımı olan Rüzgarda Salınan Nilüfer filminin toplam süresi 1 saat 48 dakika’dır. Filmin Imdb’den aldığı puan ise 6,1’dir. Filmin yer aldığı film türü ise Dram’dır. Filmin yönetmenliğini ve senaryo yazarlığını Seren Yüce yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Songül Öden, Tolga Tekin, Tülay Günal

Rüzgarda Salınan Nilüfer Filminin Konusu : Handan ve Korhan, İstanbul’un en iyi mahallelerinden birinde yaşamlarını sürdüren orta yaşlı bir çift. Handan, hayatını doldurmak için sürekli olarak kendine bir şeyleri icat eder. Handan, arkadaşı Sermin’i taklit ediyor ve yazmaya başlıyor! Fakat ilk etapta masum olan bu arzu, zamanla kıskanacak ve farklı şekillerde uzaklaşacaktır.

Rüzgarda Salınan Nilüfer Tek Parça izle

4,388 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Rüzgarda Salınan Nilüfer  Full 720p Tek Parça izle
6.3 IMDB Puanı

Rüzgarda Salınan Nilüfer Full 720p Tek Parça izle

(Rüzgarda salinan nilüfer)
Yönetmen
Senaryo Seren Yüce
Ödüller 1 ödül
Rüzgarda Salınan Nilüfer İzle, Rüzgarda Salınan Nilüfer full izle, Rüzgarda Salınan Nilüfer 1080p izle, Rüzgarda Salınan Nilüfer Tek Parça izle, Rüzgarda Salınan Nilüfer Kaçak izle, Rüzgarda Salınan Nilüfer sinema çekimi izle, 2016 Türkiye yapımı olan Rüzgarda Salınan Nilüfer filminin toplam süresi 1 saat 48 dakika'dır. Filmin Imdb'den aldığı puan ise 6,1'dir. Filmin yer aldığı film türü ise Dram'dır. Filmin yönetmenliğini ve senaryo yazarlığını Seren Yüce yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Songül Öden, Tolga Tekin, Tülay Günal

Rüzgarda Salınan Nilüfer Filminin Konusu : Handan ve Korhan, İstanbul'un en iyi mahallelerinden birinde yaşamlarını sürdüren orta yaşlı bir çift. Handan, hayatını doldurmak için sürekli olarak kendine bir şeyleri icat eder. Handan, arkadaşı Sermin'i taklit ediyor ve yazmaya başlıyor! Fakat ilk etapta masum olan bu arzu, zamanla kıskanacak ve farklı şekillerde uzaklaşacaktır.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum