Richard Jewell Filmini izle

(Richard Jewell)
Kategori
Richard Jewell Filmi Geliyor
Basın sizin bir terörist olduğunuzu söylerse ardından suçsuzluğunuz kanıtlansa dahi hayatınız bir daha asla eskisi gibi olamaz. Richard Jewell, ismi sizler için bir şey ifade etmiyor olabilir. Ancak yurtdışında onun hikayesini bilen veya merak eden binlerce kişi bulunuyor. 1996 yılı Yaz Olimpiyatları esnasında gerçekleşen bombalı saldırının sorumlusu güvenlik görevlisi olarak çalışan Richard Jewell olarak görülür.
Görevi gereği patlama anında birçok insanın hayatını kurtarmış olan Richard Jewell’in suçsuzluğunu kanıtlaması için aradan belli bir süre geçer ve Jewell bir daha eski hayat düzenine kavuşamaz. ABD yapımı dram filmi seven birçok kişinin soluksuz izleyeceği bu film, gerçek hayat öyküsünden alınarak uyarlandığından etkileyicilik seviyesi bir kez daha artıyor.
Yurtdışında Richard Jewell olayı denildiğinde birçok kişi tarafından bilinen ve yakından takip edilen Richard Jewell’in biyografik dram filmi sinemada da büyük ilgi göreceğe benziyor. Centennial Olimpic Parkı’nda yaşanan olayları konu alan ve Richard Jewel’in hayatına yakından bir göz atmanızı sağlayan film, oldukça başarılı bir dram filmi.


10
10
875 Görüntülenme

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın