Secret Bet BetRona Bet Türkiye iPTV Paketleri
Video Önü Reklamlarımız Sadece 15-20 Saniyedir. Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
Reklamı Geçmek için
10


Revolt İzle

Revolt İzle, Revolt filmi izle, Revolt Sinema Çekimi izle, Revolt full izle, Revolt 1080p izle, Revolt hd izle, “Revolt” Amerikan Komandosu Afrika’daydı ve şuan tüm dünyayı köleleştirmek için yüksek teknolojileri kullanan dünya dışı varlıklar tarafından dünya’nın saldırıya ugradığının farkında değildi. Ana karakterimiz onlarla savaştı ve aldığı yarada bilinç kaybına ugradı. Ana karakterimiz iyileştiğinde ise hiç birşey hatırlamadığını anlamış oldu. Ayrıca terk edilmiş polis karakolunda ve esrarengiz tuhaf bir kadının yanında oturuyor. Bu düşmanlar yeryüzüne çok zarar vermişlerdir. Ana karakterimizin herşeyi hatırlaması ve kontrolü eline alarak Dünya’yı bu dertten kurtarması gerekiyor. Dünya dışı varlıklar Dünya’yı işgal etmeye çalışırken ana karakterimiz dünya dışı varlıklara karşı koymaya çalışıyor. Dünya dışı varlıkları yenebilmek için herkes elinden geleni yapıyor. Amerika, Çin ve Avrupa Dünya dışı varlıkların saldırısıyla yok olmuştur. Yaşamak için savaşmaları ve savaşta galip gelmeleri gerekmektedir. Revolt filmi Bilim Kurgu, Aksiyon ve Gerilim türlerinde boy göstermektedir. Filmin Başrolünü Lee Pace, Bérénice Marlohe, Jason Flemyng taşımaktadır. Filmin senaryosunu Rowan Athale ve Joe Miale üstlenmiştir. Filmin yönetmenliğini ise Joe Miale üstlenmiştir. Film Uzaylıların Dünya’ya bir uzaylı saldırısının gerçekleştiğinde neler olabileceğini kısaca anlatmak istemiştir.

Revolt Full HD Tek Parça izle

2,324 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Revolt İzle (2017) Türkçe Dublaj
5.3 IMDB Puanı

Revolt İzle (2017) Türkçe Dublaj

Yönetmen Joe Miale
Oyuncular Lee Pace, Bérénice Marlohe, Jason Flemyng, Sibulele Gcilitshana, Wandile Molebatsi, Sekoati Sk Tsubane, Leroy Gopal, Welile Nzunza, Patrick Bakoba, Tom Fairfoot
Revolt İzle, Revolt filmi izle, Revolt Türkçe Dublaj izle, Revolt full izle, Revolt türkçe altyazı izle, Revolt hd izle, "Revolt" Amerikan Komandosu Afrika'daydı ve şuan tüm dünyayı köleleştirmek için yüksek teknolojileri kullanan dünya dışı varlıklar tarafından dünya'nın saldırıya ugradığının farkında değildi. Ana karakterimiz onlarla savaştı ve aldığı yarada bilinç kaybına ugradı. Ana karakterimiz iyileştiğinde ise hiç birşey hatırlamadığını anlamış oldu. Ayrıca terk edilmiş polis karakolunda ve esrarengiz tuhaf bir kadının yanında oturuyor. Bu düşmanlar yeryüzüne çok zarar vermişlerdir. Ana karakterimizin herşeyi hatırlaması ve kontrolü eline alarak Dünya'yı bu dertten kurtarması gerekiyor. Dünya dışı varlıklar Dünya'yı işgal etmeye çalışırken ana karakterimiz dünya dışı varlıklara karşı koymaya çalışıyor. Dünya dışı varlıkları yenebilmek için herkes elinden geleni yapıyor. Amerika, Çin ve Avrupa Dünya dışı varlıkların saldırısıyla yok olmuştur. Yaşamak için savaşmaları ve savaşta galip gelmeleri gerekmektedir. Revolt filmi Bilim Kurgu, Aksiyon ve Gerilim türlerinde boy göstermektedir. Filmin Başrolünü Lee Pace, Bérénice Marlohe, Jason Flemyng taşımaktadır. Filmin senaryosunu Rowan Athale ve Joe Miale üstlenmiştir. Filmin yönetmenliğini ise Joe Miale üstlenmiştir. Film Uzaylıların Dünya'ya bir uzaylı saldırısının gerçekleştiğinde neler olabileceğini kısaca anlatmak istemiştir.