Bedava Bonus
4.0 IMDB Puanı

Recep İvedik 3 720P full izle

(Recep Ivedik 3)
  • Yapım Yılı
Yönetmen
Senaryo Serkan Altunigne, Sahan Gökbakar, Togan Gökbakar, Can Ali Sabuncu
Serinin ilk iki filmi ile seyirciyi yine kahkahaya boğan Recep İvedik, bu filmde de sizleri kahkahaya boğacak gözüküyor. Recep ivedik 3 full izlemek için yukarıda ki video sağlayıcıyı kulanın.


2010 Türkiye yapımı olan Recep İvedik 3 filminin toplam süresi 1 saat 35 dakika'dır. Filmin yer aldığı film türü ise Komedi'dir. Filmin Imdb'den aldığı puan ise 4,0'dır. Filmin yönetmenliğini Togan Gökbakar yapmıştır. Filmin senaryo yazarlığını ise Serkan Altunigne ve Sahan Gökbakar yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Sahan Gökbakar, Zeynep Çamci, Vahdet Çakar

Recep İvedik 3 Filminin Konusu : Recep İvedik, büyükannesinin ölümünden bu yana depresyona girdi. Ona yardım etmeye çalışan herkes başarısız olur. Bir daire bulamayan Zeynep adında genç bir kız Recep ile kalır. Başlangıçta ikisi birbirilerine dayanamaz ama bir süre sonra yakınlaşırlar. Birlikte birçok maceraya rağmen, Recep'in depresyonu gitmeyecek. Bu, daha önce hiç yaşamadığı bir şeyi deneyimlemesine kadar.
Bedava Bonus


Recep İvedik 3 izle

Recep İvedik 3 İzle, Recep İvedik 3 full izle, Recep İvedik 3 1080p izle, Recep İvedik 3 Tek Parça izle, 2010 Türkiye yapımı olan Recep İvedik 3 filminin toplam süresi 1 saat 35 dakika’dır. Filmin yer aldığı film türü ise Komedi’dir. Filmin Imdb’den aldığı puan ise 4,0’dır. Filmin yönetmenliğini Togan Gökbakar yapmıştır. Filmin senaryo yazarlığını ise Serkan Altunigne ve Sahan Gökbakar yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Sahan Gökbakar, Zeynep Çamci, Vahdet Çakar

Recep İvedik 3 Filminin Konusu : Recep İvedik, büyükannesinin ölümünden bu yana depresyona girdi. Ona yardım etmeye çalışan herkes başarısız olur. Bir daire bulamayan Zeynep adında genç bir kız Recep ile kalır. Başlangıçta ikisi birbirilerine dayanamaz ama bir süre sonra yakınlaşırlar. Birlikte birçok maceraya rağmen, Recep’in depresyonu gitmeyecek. Bu, daha önce hiç yaşamadığı bir şeyi deneyimlemesine kadar.

Recep İvedik 3 Tek Parça izle

36,862 Görüntülenme
Bedava Bonus

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

7 yorum