GkmFXGkmFX
4.3 IMDB Puanı

Recep İvedik 2 Sansürsüz 1080p Full izle

(Recep Ivedik 2)
Yönetmen
Senaryo Serkan Altunigne, Sahan Gökbakar, Togan Gökbakar
Recep ivedik baş raollüğünde çekilen serinin ikinci filmi olan "Recep İvedik 2" siz değerli seyircilere 2 farklı alternatif ile sunulmakta. Filmi tek parça halinde full bir şekilde izleme fırsatı bulunmakta.

Recep İvedik 2 İzle, Recep İvedik 2 full izle, Recep İvedik 2 1080p izle, Recep İvedik 2 Tek Parça izle, 2009 Türkiye yapımı olan Recep İvedik 2 filminin toplam süresi 1 saat 49 dakika'dır. Filmin yer aldığı film türü ise Komedi'dir. Filmin yönetmenliğini Togan Gökbakar yapmıştır. Filmin senaryo yazarlığını ise Serkan Altunigne ve Sahan Gökbakar yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Sahan Gökbakar, Gülsen Özbakan, Efe Babacan

Recep İvedik 2 Filminin Konusu : Recep İvedik, Büyükannesinin yanında yaşamaktadır ve Büyükannesinin evinde kaldığı için Recep İvedik'in Büyükannesinin bazı şartlarını yerine getirmesi gerekmektedir. Bu şartlar şunlardır : 1) İş Bulmak, 2) Bir Eş Bulmak ve 3) Toplumun gözünde Saygı değer birisi olmaktır. Recep İvedik 1. ve 3.şartı yerine getirmiş fakat büyükannesinin zamanı yetmediği için 2.şartı yerine tam olarak getirememiştir. Recep İvedik'in Büyükannesi öldükten sonra Recep İvedik'e mavi bir sandık bırakmıştır.
Video Önü Reklamlarımız Sadece 30 Saniyedir (3 Reklam). Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
5000 TL İLK YATIRIM BONUSU KAZANMAK İCİN HEMEN TIKLA


Recep İvedik 2 izle

Recep İvedik 2 İzle, Recep İvedik 2 full izle, Recep İvedik 2 1080p izle, Recep İvedik 2 Tek Parça izle, 2009 Türkiye yapımı olan Recep İvedik 2 filminin toplam süresi 1 saat 49 dakika’dır. Filmin yer aldığı film türü ise Komedi’dir. Filmin yönetmenliğini Togan Gökbakar yapmıştır. Filmin senaryo yazarlığını ise Serkan Altunigne ve Sahan Gökbakar yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Sahan Gökbakar, Gülsen Özbakan, Efe Babacan

Recep İvedik 2 Filminin Konusu : Recep İvedik, Büyükannesinin yanında yaşamaktadır ve Büyükannesinin evinde kaldığı için Recep İvedik’in Büyükannesinin bazı şartlarını yerine getirmesi gerekmektedir. Bu şartlar şunlardır : 1) İş Bulmak, 2) Bir Eş Bulmak ve 3) Toplumun gözünde Saygı değer birisi olmaktır. Recep İvedik 1. ve 3.şartı yerine getirmiş fakat büyükannesinin zamanı yetmediği için 2.şartı yerine tam olarak getirememiştir. Recep İvedik’in Büyükannesi öldükten sonra Recep İvedik’e mavi bir sandık bırakmıştır.

Recep İvedik 2 Tek Parça izle

40,538 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

8 yorum