GkmFXGkmFX
10.0 IMDB Puanı

Recep İvedik 6 izle

(Recep İvedik 6)
Yönetmen
Senaryo Togan Gökbakar
Oyuncular
Recep İvedik 6 ile yeni bir serüvene başlayan Şahan Gökbahar'ı bu kez Konya değil Kenya bekliyor kahkaha ve macera dolu bu serisinde sizleri daha çok şey bekliyor.

Recep İvedik 6 Yerli Film İzle Hakkında

Hiç şüphe yok ki ülkemizin en önemli sinemacılarından bir tanesi Şahan Gökbakar. Kendisi farklı çalışmalar da yapsa Recep İvedik film serileri ile çok geniş kitlelere ulaşmış olan çok fazla seveni olan gişe rekorları kıran filmleri olan bir kişidir ve nitekim Recep İvedik 6 izle denildiğinde de görüleceği üzere bu film diğerleri gibi komik ve eğlenceli olan bir çalışma olarak seyirci karşısına çıkmaktadır.

Diğer filmlerde olduğu gibi Recep ivedik 6 yerli film izle diyen kişilerin sayısının son derece yoğun olduğu göz önüne alındığında bu filmin de yönetmenliğini serinin diğer filmlerinde olduğu gibi kardeşi Togan Gökbakar yapar iken filmin yapımcısı ise Çamaşırhane film adına Çağrı Özeren yapmaktadır. Senaryoyu yazanlar Togan Gökbakar ve Şahan Gökbakar kardeşlerdir. Eğer herhangi bir aksilik olmaz ise Şubat 2019 tarihinde filmin vizyona girmesi beklenmektedir. Şimdiye kadar yayınlanan fragmanını çok sayıda kişi izlemiş durumdadır ki bu da filmin gişe hasılatının yüksek olacağı anlamına gelmektedir. Filmin başrol oyuncusu diğer eserlerde olduğu gibi Şahan Gökbahar’dır. Filmin çekimlerine 3 Eylül 2018 tarihinde Bursa’nın Karacabey ilçesi Langoz ormanlarında başlanmış ve büyük bir titizlik ile yürütülmüştür. Şahan Gökbahar dışında filmin bir diğer önemli oyuncusu Tefo karakteri ile Mustafa Dok olmuştur ama diğer oyuncuların kim olduğuna dair şu ana kadar net bir bilgi mevcut değildir.


Video Önü Reklamlarımız Sadece 30 Saniyedir (3 Reklam). Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
5000 TL İLK YATIRIM BONUSU KAZANMAK İCİN HEMEN TIKLA

233,865 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

9.519 yorum