Rafadan Tayfa 2 Göbeklitepe (2019) izle

  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi ISF Film Prodüksiyon
  • Film Süresi 89dk
Çocuklarımızın vazgeçilmezi haline gelen ve televizyon ekranlarında 100. bölümlere yaklaşan Rafadan Tayfa 2 2019'da macera dolu bir film ile vizyona girdi.

Rafadan Tayfa 2 Göbeklitepe Konusu


Rafadan Tayfa 2 - Göbeklitepe, Rafadan Tayfa ekibinin, Göbeklitepe'de atıldıkları gizemlerle dolu maceraları konu ediyor. Dünyanın gözü Göbeklitepe’nin üzerindedir. Burada yapılan kazılar büyük yankı uyandırmıştır. Tam da Göbeklitepe’nin ilgi odağı olduğu dönemde Akın, Şanlıurfalı arkadaşı Veysi’den gizemli bir paket alır. Merak içinde paketi açan Akın, paketin içinde ne olduğuna tam olarak anlam veremediği bakır bir sini bulur. Paketi aldıktan sonra Veysi’nin panik halinde Akın’a ulaşması ve peşinde birilerinin olduğunu söylemesi, Akın’ın kafasını iyice karıştırır. Siniyi gören Rafadan Tayfa ekibi, kısa sürede sininin Göbeklitepe'yle ilgili olduğunu anlar ve onu Göbeklitepe’nin kaşifi Başkan Amca’ya göstermeye karar verir. Ekip, hem siniyi Başkan Amca’ya göstermek hem de Veysi’yi bulmak için Şanlıurfa’ya doğru macera dolu bir yolculuğa çıkar.

Rafadan Tayfa Vizyonda


Şu tarihlerde halen vizyonda sinema severlerin karşısında olan Rafadan Tayfa 2 Göbeklitepe şuan ki verilere göre 600 bin izlenmeye ulaşmış durumda. Annelerinin babalarının ellerinden tutup onları sinemaya götüren çocuklar hem eğleniyor hemde filmin keyfini çıkarıyorlar. Şuan için vizyonda olan bir filmin yalnızca fragmanını ekleyebildiğimiz için sizden özür diliyor en kısa zamanda sinema çekimi ile sizlerin karşısında olucaz. Yorum yapmayı unutmayın çünkü film eklendiği zaman yapacağınız yorumlar sayesinde filmin görüntüsü gelebilecektir.

Rafadan Tayfa Göbeklitepe Full Hd 1080p kalitede tek parça izle.

Resimler 2

10
140,783 Görüntülenme

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

6.084 yorum