Secret Bet BetRona Bet Türkiye iPTV Paketleri
Video Önü Reklamlarımız Sadece 15-20 Saniyedir. Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
Reklamı Geçmek için
10

843 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Pokémon Dedektif Pikachu-izle

Pokémon Dedektif Pikachu-izle

(Pokémon Detective Pikachu)
Bir Pokemon Hikayesi Detective Pikachu 
RobLetterman’ın yönetmenliğini üstlendiği Amerikan Japon ortak yapımı animasyon aksiyon macera türündeki film 2019 yılının Mayısayında seyirciyle buluşması bekleniyor. Filmin senaristliğini Nicole Perlman ve AlexHirsch yaparken Pikachu’yu ise RyanReynolds seslendiriyor. Senaristler filmi 2016 yılında birlikte planladıklarını ve geçtiğimiz yıl Rob Letterman yönetmenliğinde çekildiği bilgisini verdi. Dedective Pikachu Türkçe Dublaj izle oyuncularıdaha önce Jurassic World, Blockers, GodzillaAssassinationNationgibi filmlerde karşımıza çıktı.Oyuncular Justine Smith“Tim Goodman” rolünde, Kathryn Newton“Lucy” rolünde,KenWatanabe“DetectiveYoshida” rolünde,Karan Soni“Jack” rolünde, OmarChaparro ise “Sebastian” rolünde filmde yer alıyor.
Hikaye başarılı bir dedektif olan Harry Goodman’ın iki ay önce bir dava için çalışırken esrarengiz bir şekilde kaybolmasıyla başlar. Tim Goodman( Justine Smith) ; babası Dedektif Harry Goodman'ın kaybolmasının ardındanbabasına ne olduğunu öğrenmek için kolları sıvar ve araştırma yapmaya başlar. Bu esnada Harry’nin eski ortağı DedectivePikachu izle ise kendini bir dedektif olarak kanıtlamak için Tim’e işbirliği teklif eder. Fakat bu ikili arasında pokemon dünyasında başka kimse de olmayan bir özellik vardır, bu ikili konuşarak birbirleriyle iletişim kurabilmektedir. Tim ve ortağı Dedektif Pikachu çözülmesi zor ve heyecan verici bir maceraya atılır. Kahramanlarımız Ryme Şehrinin ışıltılı sokakları arasında ipuçlarını takip eder, farklı pokemonlarla karşılaşır ve sonunda herkesi şok eden gerçeği ortaya çıkarırlar. Bu gerçek pokemon dünyasındaki barışçıl ortamı yok edebilir ve tüm pokemon evreni için bir tehdit unsuru haline gelebilir.