8.0 IMDB Puanı

Pavarotti izle ( Türkiye)

(Pavarotti)
Bir Filmden Çok Daha Fazlası Müzikal Şölen Pavarotti
Herkesin bildiği bir müzik devinin filmi olsaydı nasıl olurdu? Herkesin keşke olsa dediğini duyar gibiyiz. Böyle bir film gerçekleşti. 7 Kasım 2019’da sizlerle olacak. Pavarotti'nin hayatı ele alınıyor bu filmde. Hem müzikal şölen, hem belgesel tadında bir yapıttır. Meraklı kitlesi bir hayli fazladır. Şimdiden filmin fragmanları sürekli izlenmeye başladı.
Tüm dünyada tanınan çok önemli bir değer olan Pavarotti'nin belki de hiç bilinmeyen tarafları aktarılıyor beyaz perdeye. Bir opera sanatçısından daha fazlasını izlemeye gideceğiz. Operanın ondan önceki halini bir de onunla birleşmiş hali olarak göreceğiz. Bu film bizleri bizden alıp götüreceğe benziyor. Farklı teknolojilerin kullanıldığı bu filmde Pavarotti hakkında bilgileneceğiz.
Farklı teknolojilerin kullanılması bu filmi zirveye taşıyacak gibi. Pavarotti'nin daha önce bilinmeyen ve başka yerlerde olmayan fotoğrafları kullanılacak. Ses tekniklerinin gücüyle Pavarotti’nin ses kayıtları resimleri ile beraber izleyicilere muazzam bir görsel şölen sunacak. Bu müzikal ve belgeselin harmanlanan filminde bizleri güzel anlar bekliyor. Opera devi olan Pavarotti’nin hayat hikayesini bekliyoruz.


10
10
767 Görüntülenme

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın