OnWin Bet Bet-n-Bet Bet iXiR
4.5 IMDB Puanı

Pasifik’te Facia 720P Türkçe Dublaj izle

(Lost in the Pacific)
  • Yapım Yılı
Yönetmen
Senaryo Peter Cameron, Vincent Zhou
Pasifik'te Facia izle, Pasifik'te Facia full izle, Pasifik'te Facia filmi izle, Pasifik'te Facia Tek Parça izle, Pasifik'te Facia Türkçe Altyazılı izle, Pasifik'te Facia Türkçe Dublaj izle, 2016 Çin, Malezya, Abd ve Singapur Ortak yapımı olan Pasifik'te Facia filminin toplam süresi 1 saat 29 dakikadır. Filmin girdiği türler ise Macera, Bilim Kurgu ve Gerilim türleridir. Imdb'den 4,5 gibi ortalamanın altında bir film olmasına rağmen Gerilimi hissetmek isteyen insanlar izleyebilirler. Filmin yönetmenliğini Vincent Zhou yaparken, filmin senaryosunu ise Peter Cameron ve Vincent Zhou yazmıştır. Filmin başrolünü ise Brandon Routh, Yuqi Zhang ve Russell Wong paylaşmaktadır. Pasifik'te Facia filmini tek parça seçenekleriyle türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz.
Filmin konusu: Bir seçkin yolcu grubunun etrafında düzenlenen bir hikaye, bir felakete dönüşen bir başlangıç lüks, transeksüel uçuşa başladı.
Süpertoto Bet İstanbul Bahis
Bedava Bonus


Pasifik’te Facia izle

Pasifik’te Facia izle, Pasifik’te Facia full izle, Pasifik’te Facia filmi izle, Pasifik’te Facia Tek Parça izle, Pasifik’te Facia Türkçe Altyazılı izle, Pasifik’te Facia Türkçe Dublaj izle, 2016 Çin, Malezya, Abd ve Singapur Ortak yapımı olan Pasifik’te Facia filminin toplam süresi 1 saat 29 dakikadır. Filmin girdiği türler ise Macera, Bilim Kurgu ve Gerilim türleridir. Imdb’den 4,5 gibi ortalamanın altında bir film olmasına rağmen Gerilimi hissetmek isteyen insanlar izleyebilirler. Filmin yönetmenliğini Vincent Zhou yaparken, filmin senaryosunu ise Peter Cameron ve Vincent Zhou yazmıştır. Filmin başrolünü ise Brandon Routh, Yuqi Zhang ve Russell Wong paylaşmaktadır. Pasifik’te Facia filmini tek parça seçenekleriyle türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz.
Filmin konusu: Bir seçkin yolcu grubunun etrafında düzenlenen bir hikaye, bir felakete dönüşen bir başlangıç lüks, transeksüel uçuşa başladı.

Pasifik’te Facia Tek Parça izle

2,737 Görüntülenme
Tipobet365 Trend Bet

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum