Secret Bet BetRona Bet Türkiye iPTV Paketleri
Video Önü Reklamlarımız Sadece 15-20 Saniyedir. Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
Reklamı Geçmek için
10


Pardon izle

Pardon izle, Pardon Sinema Çekimi izle, Pardon Tek Parça izle, Pardon full izle, Pardon filmini izle, Gerçek bir olaya dayanarak, Pardon, bir terör örgütünün üyesi olarak yanlışlıkla hapishaneye düşen üç arkadaşın trajik öyküsünü anlatıyor. İbrahim’in üniforma korkusu onu gördüğünde onu kaçırır. Bu nedenle, polis onu bir teröristle karıştırıyor ve onu ve arkadaşı Muzo’yu gözaltına alıyor. Sorgulama sırasında polis tarafından aptal yerine getirilen Aydin, başka bir arkadaşa kendilerini kurtarmak için umutlandılar. Hepsi de hapishaneye girdiklerinde geride bıraktıkları aileleri ve sevgilileri hatırlıyorlar. Pardon filmini tek parça seçenekleriyle 720p kalitesinde izleyebilirsiniz.

Pardon Tek Parça izle

5,267 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Pardon Tek Parça 720p izle
8.2 IMDB Puanı

Pardon Tek Parça 720p izle

  • Yapım Yılı
Yönetmen Mert Baykal
Oyuncular Ferhan Sensoy, Rasim Öztekin, Ali Çatalbas, Zeki Alasya, Sermiyan Midyat, Erol Günaydin, Bülent Kayabas, Sahnaz Cakiralp
Pardon izle, Pardon Sinema Çekimi izle, Pardon Tek Parça izle, Pardon full izle, Pardon filmini izle, Gerçek bir olaya dayanarak, Pardon, bir terör örgütünün üyesi olarak yanlışlıkla hapishaneye düşen üç arkadaşın trajik öyküsünü anlatıyor. İbrahim'in üniforma korkusu onu gördüğünde onu kaçırır. Bu nedenle, polis onu bir teröristle karıştırıyor ve onu ve arkadaşı Muzo'yu gözaltına alıyor. Sorgulama sırasında polis tarafından aptal yerine getirilen Aydin, başka bir arkadaşa kendilerini kurtarmak için umutlandılar. Hepsi de hapishaneye girdiklerinde geride bıraktıkları aileleri ve sevgilileri hatırlıyorlar. Pardon filmini tek parça seçenekleriyle 720p kalitesinde izleyebilirsiniz.