GkmFXGkmFX
5.7 IMDB Puanı

Otherhood izle

(Otherhood)
Üç anne, oğullarından uzakta yaşamaktadır. Üç annenin isimleri ise Gillian, helen ve Carol’dur. Oğulları 30lu yaşlarındadır ve anneler oğullarından uzak bir yaşamın içerisinde yer alır. Fakat oğullarının yaşamlarının düzgün şekilde olmadığını düşüneceklerdir. Oğullarının hayatlarının düzene girmesi ve sorunların giderilmesi adına daha iyi bir geleceği sunmaya hazırlanmaya başlarlar. Oğullarının geleceklerinin daha güzel olmasını isterler. İlk iş olarak oğullarını yanına New York şehrine yolculuk yapmaya başlayacaklardır. Hayatlarını yoluna koymalarını sağlamak adına yapacakları en doğru iş onların yanına gitmek olacaktır. Her ne kadar üç kadın oğullarının hayatlarını değiştirmek için kararlı olsalar da, tek değişim oğulların üzerinde olmadığını fark edecekler.

Full HD Otherhood MultiDil ( Dub & Alty. ) izle İyi Seyirler.

Video Önü Reklamlarımız Sadece 30 Saniyedir (3 Reklam). Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
5000 TL İLK YATIRIM BONUSU KAZANMAK İCİN HEMEN TIKLA

80 Görüntülenme
Alternatifleri Denemeyi Unutmayın. Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatif kısmından seçim yapabilirsiniz. Açılmayan filmlerde yorum yazınız.