Secret Bet BetRona Bet Türkiye iPTV Paketleri
Video Önü Reklamlarımız Sadece 15-20 Saniyedir. Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
Reklamı Geçmek için
10


Osman Pazarlama izle

Osman Pazarlama İzle, Osman Pazarlama full izle, Osman Pazarlama filmi izle, Osman Pazarlama Tek Parça izle, Osman Pazarlama 1080p izle, Osman Pazarlama Donmadan izle, 2016 Türkiye yapımı olan Osman Pazarlama filminin toplam süresi 1 saat 54 dakika’dır. Filmin yer aldığı film türü ise Komedi’dir. Filmin Imdb’den aldığı puan ise 3,3’tür. Filmin yönetmenliğini Togan Gökbakar yapmıştır. Filmin senaryo yazarlığını ise Sahan Gökbakar ve Togan Gökbakar yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Sahan Gökbakar, Mehmet Selim Akgul, Feristah Senem Yildirim

Osman Pazarlama Filminin Konusu : Osman, Annesinin yanında hayatına devam ettirmiş 30 yaşlarında iri bir kişidir. Osman elektronik ürün pazarlamacısıdır. Elektronik ürün pazarlama nedir ? Elektronik ürünleri Dünya’nın çeşitli ülkelerinden toparlayıp Türkiye’de pazarlamaya çalışan biridir. Mahalle’de sevdiği bir kız vardır ve Osman henüz adını duyuramadığı ve para kazanamadığı için kızı başkasına kaptırır. Demet Akalın’ın konserinde bir bandı kullanarak satışını tüm Türkiye’de yapmıştır.

Osman Pazarlama Tek Parça izle

23,671 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Osman Pazarlama Tek Parça 720p full izle
3.2 IMDB Puanı

Osman Pazarlama Tek Parça 720p full izle

(Osman Pazarlama)
Yönetmen
Senaryo Sahan Gökbakar, Togan Gökbakar
Osman Pazarlama İzle, Osman Pazarlama full izle, Osman Pazarlama filmi izle, Osman Pazarlama Tek Parça izle, Osman Pazarlama 1080p izle, Osman Pazarlama Donmadan izle, 2016 Türkiye yapımı olan Osman Pazarlama filminin toplam süresi 1 saat 54 dakika'dır. Filmin yer aldığı film türü ise Komedi'dir. Filmin Imdb'den aldığı puan ise 3,3'tür. Filmin yönetmenliğini Togan Gökbakar yapmıştır. Filmin senaryo yazarlığını ise Sahan Gökbakar ve Togan Gökbakar yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Sahan Gökbakar, Mehmet Selim Akgul, Feristah Senem Yildirim

Osman Pazarlama Filminin Konusu : Osman, Annesinin yanında hayatına devam ettirmiş 30 yaşlarında iri bir kişidir. Osman elektronik ürün pazarlamacısıdır. Elektronik ürün pazarlama nedir ? Elektronik ürünleri Dünya'nın çeşitli ülkelerinden toparlayıp Türkiye'de pazarlamaya çalışan biridir. Mahalle'de sevdiği bir kız vardır ve Osman henüz adını duyuramadığı ve para kazanamadığı için kızı başkasına kaptırır. Demet Akalın'ın konserinde bir bandı kullanarak satışını tüm Türkiye'de yapmıştır.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

3 yorum