BetRona Bet Türkiye iPTV Paketleri
Video Önü Reklamlarımız Sadece 15-20 Saniyedir. Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
Reklamı Geçmek için
10

6,439 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Organik Aşk izle
2.9 IMDB Puanı

Organik Aşk izle

ORGANİK AŞK İZLE
Organik aşk filminde; beceriksiz olan Bülent ve Esma'nın hayatlarını konu alıyor. Bülent zengin bire ailenin çocuğudur ve tüm varlıklarını babaları olan Celal'e borçlulardır. Hayatı boyunca her alanda başarılı olan hayatı çok güzlel yaşayan çalışkan azimli bir adamın Bülent gibi oğlunun olması biraz şaşırtıcıdır ama kimse kaderden kaçamaz. Sürekli oğlunun arkasından giden arkasını toplayan ve bunun için sürekli para harcayan Celal bu durumdan sıkılır ve artık oğlunun üzerinden ellerini çekmesi gerektiğini oğlunun kendi ayakları durması gerektigini düşünerek böyle bi karar alır. Ogluyla bu durumu konuşan Celal oğluna bir müddet zaman verir .

ORGANİK AŞK FİLMİ İZLE
Bülent sıfırdan kendine hayat koyup bir ay gibi bir sürede kendini düzeltmesi gerekmektedir aksi halde mirasdan men edilecek beş parasız kalacaktır. Ne yapacagı hakkında hiç bilgisi olmayan Bülent düğünden kaçan evlenmek istemeyen Esma ile karşılaşınca Esma'ya aşık olur ve kendini alıkoyamaz bu esnada Esma'nın ağabeyleri peşlerindedir.

ORGANİK AŞK FULL İZLE
Başrollerini Gizem Karaca ve Mustafa Mert Koç'un paylaştığı Organik aşk filminde yönetmen koltuğunda usta yönetmen Kamil Çetin oturuyor. Filmcee.com iyi seyirler diler .