Secret Bet


Ölüm Günün Kutlu Olsun izle

Ölüm Günün Kutlu Olsun izle, Ölüm Günün Kutlu Olsun Türkçe Dublaj izle, Ölüm Günün Kutlu Olsun Tek Parça izle, Ölüm Günün Kutlu Olsun full izle, Ölüm Günün Kutlu Olsun filmi izle, Tree Gelbman filme yatakta uyanarak başlamış gece bir erkekle çok içmiş ve sarhoş olup erkeğin evine gitmişlerdir. Tree Gelbman’ın bugün doğum günüdür ve kankalarından biri ona küçük bir kek üzerinde bir mumla doğum gününü kutlamıştır. Tree’nin kankası Lori Spengler Tree’nin ölmesini istemektedir. Lori Spengler’in Tree’ye verdiği kek zehirlidir fakat, Tree keki direk çöpe atmıştır ve ölmekten kurtulmuştur. Tree’nin öğretmeni ile cinsel ilişkisi vardı. Tree bir gece okul eğlencesine yürüyerek gitmektedir ve karşısına maskeli bir kişi çıkmıştır. Maskeli kişi hiç birşey söylemeden Tree’nin karşısında durmaktadır. O gece maskeli kişi tarafından öldürülür ve yine tekrar aynı yatakta uyanır. Yine tekrar aynı günü yaşayan ve yine ölen Tree kendisini öldüren kişiyi bulmak ve bu gizemi çözmek zorundadır. Tree tekrar ölüp tekrar uyanması yüzünden Sınırsız canı olan Tree bu gizemi çözmek için olağan şüphelilerden tek tek kurtulmaktadır. Maskeli kişi aslında Lori Spengler takendisidir. Ölüm Gününü tekrar tekrar yaşayan Tree bunu sona erdirmek için elinden gelen herşeyi yapmaktadır. Farklı farklı şeyler yapan Tree sonunda aslında Lori Spengler’ın Maskeli kişi olduğunu anlar ve düğümü çözer tekrar tekrar ölmekten kurtulmuş olur. Bu harika Korku Gizem ve Gerilim filmini Sitemizden Türkçe Dublaj olarak izleyebilirsiniz.

Ölüm Günün Kutlu Olsun Tek Parça izle

2,196 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Ölüm Günün Kutlu Olsun Türkçe Dublaj izle
6.5 IMDB Puanı

Ölüm Günün Kutlu Olsun Türkçe Dublaj izle

Yönetmen Christopher Landon
Oyuncular Jessica Rothe, Israel Broussard, Ruby Modine, Charles Aitken, Laura Clifton, Jason Bayle, Rob Mello, Rachel Matthews, Ramsey Anderson, Brady Lewis, Phi Vu, Tenea Intriago, Blaine Kern, Cariella Smith, Jimmy Gonzales, Billy Slaughter, Donna Duplantier, GiGi Erneta, Lindsey G. Smith, Dane Rhodes, Caleb Spillyards, Missy Yager, Tran Tran, Joseph Angelette, John Garcia, Julia Holt, Emily LaGroue, Quintin McKemie, James Miller, Jeffrey Patrick, Ron M Patterson, Victoria Van Fleet
Ölüm Günün Kutlu Olsun izle, Ölüm Günün Kutlu Olsun Türkçe Dublaj izle, Ölüm Günün Kutlu Olsun Tek Parça izle, Ölüm Günün Kutlu Olsun full izle, Ölüm Günün Kutlu Olsun filmi izle, Tree Gelbman filme yatakta uyanarak başlamış gece bir erkekle çok içmiş ve sarhoş olup erkeğin evine gitmişlerdir. Tree Gelbman'ın bugün doğum günüdür ve kankalarından biri ona küçük bir kek üzerinde bir mumla doğum gününü kutlamıştır. Tree'nin kankası Lori Spengler Tree'nin ölmesini istemektedir. Lori Spengler'in Tree'ye verdiği kek zehirlidir fakat, Tree keki direk çöpe atmıştır ve ölmekten kurtulmuştur. Tree'nin öğretmeni ile cinsel ilişkisi vardı. Tree bir gece okul eğlencesine yürüyerek gitmektedir ve karşısına maskeli bir kişi çıkmıştır. Maskeli kişi hiç birşey söylemeden Tree'nin karşısında durmaktadır. O gece maskeli kişi tarafından öldürülür ve yine tekrar aynı yatakta uyanır. Yine tekrar aynı günü yaşayan ve yine ölen Tree kendisini öldüren kişiyi bulmak ve bu gizemi çözmek zorundadır. Tree tekrar ölüp tekrar uyanması yüzünden Sınırsız canı olan Tree bu gizemi çözmek için olağan şüphelilerden tek tek kurtulmaktadır. Maskeli kişi aslında Lori Spengler takendisidir. Ölüm Gününü tekrar tekrar yaşayan Tree bunu sona erdirmek için elinden gelen herşeyi yapmaktadır. Farklı farklı şeyler yapan Tree sonunda aslında Lori Spengler'ın Maskeli kişi olduğunu anlar ve düğümü çözer tekrar tekrar ölmekten kurtulmuş olur. Bu harika Korku Gizem ve Gerilim filmini Sitemizden Türkçe Dublaj olarak izleyebilirsiniz.