GkmFXGkmFX
3.7 IMDB Puanı

Oldu mu Şimdi? (2016) Yerli Film izle

  • Yapım Yılı 2016 - Türkiye
Yönetmen Kenan Öztürk
Oyuncular Yavuz Seçkin, Seda Güven, Orhan Aydin, Serkan Sengül, Esra Sönmezer, Kenan Mm, Emre Mutlu, Hüseyin Elmalipinar, Oguzhan Yildiz, Yildirim Öcek, Haldun Boysan, Muhlis Asan, Yakup Yavru, Omer Bakirli
Oldu mu Şimdi? İzle, Oldu mu Şimdi? sinema çekimi izle, Oldu mu Şimdi? filmi izle, Oldu mu Şimdi? Tek Parça izle, Oldu mu Şimdi? full izle, Yaşar'ın hayatı çok çok farklı ve garip bir hayattır. Yaşar, Mustafa Kemal ATATÜRK'ün Ölüm yılında dünya'ya gelmiştir. Yaşar annesi ölüm döşeğindeyken odada bulunan bir sineğe sok cihazları ile vurur ve annesini öldürmeye çalıştığı gerekçesiyle 2 yıl hapse girmiştir. Suçsuz olduğu anlaşılan Yaşar 2 sene sonra hapishane'den tahliye olmuştur. Cezaevinden yeni çıkan Yaşar aynı gün tekrar cezaevine girmiştir. Yaşar artık cezaevine girmek istememekte ve kötü işler yapmamaya çalışmaktadır. Bir gün namazdan kalkan Yaşar ve Ömer Cami'nin önünde bir mefta görür ve mefta'yı kaldıracak kimse yoktur. Mefta'yı Yaşar'la Ömer kaldırmak zorundadır. Mefta çok zengin bir iş adamıdır ve vasiyeti şudur kim ki benim mefta'mı kaldıracak tüm varlığım onun olsun der ve Yaşar'la Ömer'in başına talih kuşu konar. Yaşar'la Ömer aldıkları nakliyat şirketini yönetmeyi bilmemektedir. Yaşar Son kez oyun yapar ve Ankaralı Vedat'ı birlikte bitirirler.
Video Önü Reklamlarımız Sadece 30 Saniyedir (3 Reklam). Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
5000 TL İLK YATIRIM BONUSU KAZANMAK İCİN HEMEN TIKLA


Oldu mu Şimdi? İzle

Oldu mu Şimdi? İzle, Oldu mu Şimdi? sinema çekimi izle, Oldu mu Şimdi? filmi izle, Oldu mu Şimdi? Tek Parça izle, Oldu mu Şimdi? full izle, Yaşar’ın hayatı çok çok farklı ve garip bir hayattır. Yaşar, Mustafa Kemal ATATÜRK’ün Ölüm yılında dünya’ya gelmiştir. Yaşar annesi ölüm döşeğindeyken odada bulunan bir sineğe sok cihazları ile vurur ve annesini öldürmeye çalıştığı gerekçesiyle 2 yıl hapse girmiştir. Suçsuz olduğu anlaşılan Yaşar 2 sene sonra hapishane’den tahliye olmuştur. Cezaevinden yeni çıkan Yaşar aynı gün tekrar cezaevine girmiştir. Yaşar artık cezaevine girmek istememekte ve kötü işler yapmamaya çalışmaktadır. Bir gün namazdan kalkan Yaşar ve Ömer Cami’nin önünde bir mefta görür ve mefta’yı kaldıracak kimse yoktur. Mefta’yı Yaşar’la Ömer kaldırmak zorundadır. Mefta çok zengin bir iş adamıdır ve vasiyeti şudur kim ki benim mefta’mı kaldıracak tüm varlığım onun olsun der ve Yaşar’la Ömer’in başına talih kuşu konar. Yaşar’la Ömer aldıkları nakliyat şirketini yönetmeyi bilmemektedir. Yaşar Son kez oyun yapar ve Ankaralı Vedat’ı birlikte bitirirler.

Oldu mu Şimdi? Full HD Tek Parça izle

4,427 Görüntülenme
Alternatifleri Denemeyi Unutmayın. Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatif kısmından seçim yapabilirsiniz. Açılmayan filmlerde yorum yazınız.