5.5 IMDB Puanı

Ödül Avcısı Full 720p Tek Parça izle

(Bounty Killer)
  • Yapım Yılı 2013
Yönetmen Henry Saine
Senaryo Jason Dodson, Jason Dodson, Colin Ebeling, Henry Saine
Oyuncular Matthew Marsden, Kristanna Loken, Christian Pitre, Barak Hardley
Ödül Avcısı izle, Ödül Avcısı Altyazılı izle, Ödül Avcısı Türkçe Dublaj izle, 2013 ABD Yapımı olan Ödül Avcısı filminin toplam süresi 1 saat 32 dakika'dır. Filmin yer aldığı film türleri ise AKsiyon, Bilim Kurgu ve Gerilim'dir. Filmin Imdb'den aldığı puan ise 5,5'tir. Filmin yönetmenliğini Henry Saine yapmıştır. Filmin senaryo yazarlığını ise Jason Dodson yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Matthew Marsden, Kristanna Loken, Christian Pitre

Ödül Avcısı Filminin Konusu: Thrice Burned Lands, Drifter (Matthew Marsden) ve Mary Death (Christian Pitre) 'daki en yüksek puanlı katillerin ikisi, sarı bağlı şirket suçlularıyla dolu bir partiyi yok etmek için bir araya geldi. Drifter'ın patlayıcı öldürme stili, Mary'nin beyaz yakalı pisliğe ölümünü sunmanın zarif yolunun tam tersidir. Tarzdaki farklılıklarına rağmen, bu ünlü suikastçılar arasında uzun ve dinamik bir tarih olduğunu gösteren, birbirleriyle rahatlık sergilerler. Dövüş, bir gökdelenin çatısına doğru hareket ettikten sonra, Drifter, hedeflediği hedefi yok eder ve Meryem'in ölümüne düşmesini sağlar.

Kelle katilleri, doğuştan gelen kıyısındaki ölümcül bir ölüm makinesinde doğmuş olan San Dalloosa'nın Drifter kasabasına doğru ilerliyor. Daft Willy'nin Chop Shop'a ve Bounty Supply'a, kelle katillerinin para için katledilen hedeflerin bedenlerini değiştirdiği Kurumsal Savaşlardan dönüştürülmüş bir jet gövdesine varıyorlar. Kahramanları karşılamak için girişte bir kalabalık toplandı. Drifter, paparazzi'den Mary Death ile aynı ilgiyi çekmez - nasıl olabilir? Şaşırtıcı derecede güzel - uyluk yüksek çizgilerinde yontulmuş, yenilmez bir katil. Hayranlarına ve basına selamlar, onlara “Büyük öldürmeden önce asla çıkmam” diyordu. Mary hayranlarının hayranlığına hayran olurken, Drifter, Jack LeMans (Barak Hardley) adında kiralık bir silahla tanıştı. Drifter, Jack'in coşkulu hizmet sunumunu duyma havasında değildir, bu yüzden onu kapıda bırakır ve Willy'lere yönelir.

İçeride sahibiyle tanışıyoruz, Daft Willy (Kevin McNally). Kan emen bir apronda canı sıkıcı bir İngiliz hırsızıdır, o da Nine Konseyine ölümlerinizi günlüğe kaydeder ve size sağlıklı, pis su dolu bir sass dozunu verir. Willy, Drifter'a arkadaşlarının Snaggletooth Harry'i için yeni bir ölüm emri verildiğini söyledi. Drifter'ın bu vahiy üzerine olan sıkıntısı, ölü yöneticilerle dolu bir arabaya giren Mary'nin dikkatini çekiyor. Küçük bir yakadan bu kadar büyük bir şeyi neden yaptığını merak ederek merak ediyor ve “O sizin başparmağınız olmalı” diye sordu. Hemen sonra Jack, Mary'nin arabasından çıktı. Willy, Drifter ve Mary hepsi silahlarını çekiyor. Jack, dünyanın en iyi silah caddesi olduğunu kanıtlamak için bir şans tanıtır. Drifter ona bir şans vermeye karar verdi, muhtemelen bir hafta içinde muhtemelen öleceğini bilerek. Ödül katilleri ayrıldıktan sonra Daft Willy, Konsey Komutanlığı yazıcısında yeni bir ölüm emri alır. Yüzündeki bakış bize bunun günlük emriniz olmadığını söylüyor.

Jack ve Drifter'ın silahı, Drifter'ın helikopterinden Jack'in scooter'ına geri ve ileriye doğru uygulama pratiği. Drip Rock'taki Harry'nin Viski Sedan'ına, neden aranan bir adam olduğunu öğrenmek için yoldalar. Bu arada, Mary Mustang’ın treyler üzerinde çektiği devasa yığınlar tarafından aşırı derecede gerilen arka diferansiyelinde çalışıyor. Arabayı tamir ediyor, treyleri tekmeliyor ve arabasına yemin ediyor, “tıpkı anneler gibi daha fazla bağlantı yok.” O anda, minik bir araba yaklaşıyor. Out spor ceket / balıkçı yaka açılan bir sleazy satıcısı Greg Gunney (Jeff Meacham), açılır. Mary'e “takıma katılma” ve şöhretini kullanarak, partinin çatı katında karşılaştığı sarı bağların gizemli şirketi olan Second Sun Enterprises'ın yan kuruluşu olan Wasteland Resorts'u desteklemek için şöhretini kullanıyor. Mary, Greg'in planını inceler ve ona ve onun korumasına, imzası olan go-go-boot-kick-to-the-throat hareketiyle devam eder. Arabasını araştırdıktan sonra rahatsız edici bir ölüm emri buluyor - bu Francis Gorman, aka “Drifter” için.

Drip Rock'a dönersek, Drifter Harry'nin ölmüş olduğunu, cesedinin Francis Gorman ölüm emrinin kopyalarıyla çevrili olduğunu bulur. Bu bir tuzak. Mary, Damlama Kayası'na gelir ve Drifter'i poster hakkında karşı karşıya getirir. Ona yalan söylediğine çok kızdı. Drifter ona bir çeşit hata olduğunu ve Konsey binasına her şeyin üzerinde çalışacağını garanti ediyor. Onu bu kadar kolay bırakmayacak. “Ben seninle gidiyorum, ve bu bir istek değil.” Silahını Drifter'a fırlatıyor, bu da onu ikinci hikaye penceresinden dışarı atmasına yol açıyor. İnişte birkaç sarı bağlı goon tarafından saldırıya uğradı. Bisikleti almak için Jack'i çağırıyor. Her ne kadar sayıca az sayıdaysa da, ödül katilleri, Mary'nin Konsey'i görmeye gelip gelmeyeceğini tartışırken, saldırganları saldırganları ortadan kaldırıyor. Son goon keskin nişancı sopasından öldüğü gibi, Jack ve Drifter kasabayı terk ederler. Mary saçı kaldırır ve Mustang'a bağlar.

Şehrin dışında, Mary, Drifter ve Jack'e ateş açtı. Jack, Drifter'e bir sorun olmayacağını söyler çünkü Harry'nin Salonundayken aracın güçlendiricilerini değiştirdi. Mary, itfaiyecileri tekmeleyerek ateşi yakmadan önce aracı şiddetli bir donut dönüşüne gönderir. Jack Archer: “Olması gerekmiyordu.” Drifter, yaşadığından emin olmak için kurumda görevli bir Meryem'e geri dönüyor. Drifter'e gözlerinde derin bir öfke ile bakıyor.

Geri Drip Rock, bir kaygan Corvette vatoz şehir meydanına girer, şimdi birkaç sarı bağların gövdeleri ile dolu. Direksiyonun arkasında Second Sun'da üst düzey bir yönetici olan Van Sterling (Gary Busey) bulunuyor. Mücadele eden zalmenlerden birini soruyor ve kelle katillerin kaçtığını öğreniyor ve Konseye giderken. Van daha sonra evrak çantası görüntülü telefonundaki aramayı cevaplar. O, kelle katilleri hakkındaki bilgileri patronuna, sarı stilettosun ağır iş kadrosuna Catherine (Kristanna Loken) adıyla aktarır. Onu “işi bitirmek” için teşvik ediyor ya da onu sonlandırmaktan başka seçeneği kalmayacak. Van, kelle katillerini ve "öldürmeyi canlı tutmayı" vaat ediyor.

O gece daha sonra, Drifter Jack'e aranan bir suçlu olduğunu ve çıkarılması gerektiğini açıklıyor. Jack kalmak için yemin eder. Aniden, karanlığın içinden, Drifter'a, boğazına bıçak tutan kafatası yüzlü bir suikastçı yaklaşır. Bu bir çingene.

Drifter ve Jack, bir Çingene kampındaki bir ramuntif kutlamanın ortasında bir direğe bağlandılar. Ağır içkiler, ateş dansları ve diğer reveliler iki mahkumu çevreler. En büyük çadırdan Çingene Kraliçesi, Mocha Sujata'ya (Eve Jeffers) girer. Mocha, yıllar önce kampından kaçan bir Çingene kızı olan Nuri'nin yerini öğrenmek isteyen Drifter'ı sorguya çekiyor. “Drifter isminden de bahsetmişti.” Mocha, Drifter'ın herhangi bir bilgiyi vermeyi reddetmesinden memnun olmayan bir başka Çingene'ye onu ateş asalarıyla yakmasını emretti. Aşırı işkenceye rağmen, Drifter ağzını kapalı tutar. Mocha, gece mahkumları yalnız bırakarak sorguya çekilir. Drifter, Çingenelerin Meryem'i aradığını Jack'e itiraf eder. Jack, Drifter'in onları öldürmeye çalışan bir kadın için neden hayatlarını riske atacağını anlamıyor, ama sonra Drifter'ın Mary'ye aşık olması gerektiğini anlıyor. Drifter, uzun yıllar önce hayatını Nuri adında bir Çingene olarak yaşadığı zaman Mary ile nasıl tanıştığını anlatır. Nuri, Estelle'nin (Mindy Robinson) bir fahişesi vesilesiyle ona yaklaştı ve ona nasıl koca bir katil olacağını öğretmesini istedi. Onu eğitirken, aşık oldular. Ancak ilişki, Drifter bir araya gelip yerleştiklerini önerdiğinde sona erdi.

Daybreak'ta, Çingene'lerin hepsi, roach likörünün arka kaplarını çalma gibi zor bir geceden geçirilir. Drifter ve Jack kendilerini kutuptan kurtardılar. Bir Çingene koçunun (üç motosikletin çektiği bir Airstream fragmanının) tepesine tırmanıyor ve kamptan kaçmak istiyorlar. Motorların kükrünü duyduktan sonra Çingeneler uyanık ve tutsaklarının peşine düştüler. Jack ve Drifter onların takipçilerini ortadan kaldırmaya çalıştığı zaman, Batı tarzı bir stagecoach sahnesi ortaya çıkıyor. Bir bazuka onları bitirir ve adamların çöle kaçmasına izin verir.

Mary, Susuz Kunduz'da, kelle katil eğitim tesisi ve Drifter ile yaptığı antrenman sırasında yaşadığı tavernada gelir. İçinde Beaver'ın sahibi Lucille'i (Beverly D’Angelo) bulur. Lucille, Mary'nin eski Çingene bisikletiyle yolun temizlenmesine ve tekrar yoluna devam etmesine yardımcı oluyor. Mary'nin göğüs plakası zırhıyla birlikte ayrıldığını ve “Bazen bir kızın pratik olması için para ödediğini” söyledi.

Jack ve Drifter, Gypsy koçunu ... ... hurdalık gibi görünen şeyin ortasında ... ... küçük bir kulübeye çekiyorlar. Kulübenin dışında Pabst Blue Ribbon yarış arabasıyla dolu bir Chevy Nova var. Drifter, Jack'e, arabanın sürücüsünün, Jimbo (Abraham Benrubi) adlı bir çakalın yardımına ihtiyaçları olduğunu söyler. Jimbo, adamlara çok fazla risk olduğunu ve ne kadar fiyat ödemek istedikleri önemli değil, işi yapmaya istekli olmadığını söylüyor. Drifter, Jimbo'yu altı paket Pabst Blue Ribbon, Jimbo'nun favori içeceği ve kıyamet sonrası dünyasında nadir bulunan bir ürün sunarak ikna eder.

Mary, şiddetli bir nükleer fırtına tarafından yutulmuş, savaştan zarar gören bir şehir olan Badlands'de kayboldu. Onu Azimuth'un harita mağazasına götüren bir işaret görüyor. İçinde harita yapımcısı ile tanışır ve onunla birlikte Badlands'dan çıkış yolunu bulmasına ve Konsey binasına gitmesine yardımcı olur. Bakana kadar ona yardım etmeyi reddeder ve ünlü Mary Death olduğunu fark eder. Daha sonra bir imza karşılığında yardım teklif ediyor.

Jimbo, rekor sürede Badlands'a doğru yol alır. Kutlamak için Pabst'ın bir kutusunu açabilir. “Şimdi mutlu bir adam öldürebilirim.” Hemen ardından Jimbo, kolda görünmeyen bir saldırgan tarafından vuruldu. Drifter, Jack ve Jimbo kaparken araç, tepelerde bir keskin nişancıdan birkaç vuruş daha çeker. Drifter yakında atıcının Mary olduğunu fark eder. Onu tepeden aşağı inmesi ve konuşması için ikna eder. Mary, Drifter'da silahı işaret ediyor ve ona ölü bir adam olduğunu söylüyor. Jack yeterince aldı. O, tüm silahlardan ve onları yemeye çalışan Badlands ve Çingenelerden bıktığını söyleyerek onu kaybeder. Mary'ye, Drifter'ın Çingeneler tarafından cehenneme dövdüğünü, ama onu asla sevmediği için ona asla vermediğini söyler. Ayrıca, Mary'nin Drifter'i kolayca vurabileceğine de işaret ediyordu, ama sevmediği için onu sevmiyordu. Mary silahını düşürür ve Konseye ulaşmak için haritasının kullanılmasına izin vermeyi kabul eder.

Grup, Konsey binasına varır ve köyü bir sarı-ordu ordusu tarafından yok eder. Konsey odası içinde Konsey hakimlerinin katledilen organları vardır. Drifter, bir şeylerin yanlış olması gerektiğini nasıl bildiğini açıklıyor. Konseyi şahsen tanıyordu. Aslında, onuncu yargıç olmak için bir pozisyon teklif edildi ancak ilk ödül katili olmak için reddetti. Mary, Konsey'in ölümünden rahatsızlık duyuyor, ancak sorumluların peşinden gitmeleri gerektiğini kabul ediyor - İkinci Güneş. Tam o sırada kahramanlarımız, bir zamanlar Drifter ile evlendiğini öğrendiğimiz Van ve Catherine de dahil olmak üzere başka bir grup sarı kravat tarafından yakalandı ve çevrildi. Catherine Konsey’in ölümünü Mary Ölümüyle bağdaştırmak için planını açıklıyor. Böylece İkinci Güneş, Üçlü Yakılan Toprakların hayatta kalanlarına daha iyi bir hayat vaat edebilir ve vaat edebilir. Sadece hepimizin kaybettiğini düşündüğümüzde her iki grup da Çingene tarafından saldırıya uğruyor! Dövüş sırasında, Jimbo tekrar vuruldu ama onu Nova'nın bagajına saklayan Jack tarafından kurtarıldı. Mary, Drifter'i Mocha'yla savaşmaya bırakır. Sonra Jack, Drifter'i Van'la savaşmaya bıraktı. Drifter sonra bilinçsiz çaldı ve Catherine ile İkinci Sun helikopterine alındı. Savaş devam ederken uçarlar. Mary, Mocha'yı öldürür, ancak süreçte ağır yaralanır.

Mary, bir çingene çadırında Jack'i yatağında bulmak için uyanır. Çingenelerin şimdi kontrolü altında olduğunu söylüyor çünkü kraliçelerini öldürdü. Mary'nin yeni Çingene ordusunun yardımıyla İkinci Güneş'ten Drifter'i serbest bırakacak bir plan yaparlar. İkinci Güneş'in içinde Drifter'ı traşlı ve takım elbise giymiş buluyoruz. Bir cam ofiste bir sandalyeye bağlı. Catherine girer ve ona şimdi İkinci Dünya'ya ait olan Gorman Enterprises'ın CEO'su olarak görevini yeniden kurmak istediğini söyler. “Drifter” ünlisinin pazar güvenini etkileyeceğini düşünüyor. “Bu şirketi benimle çalıştır, Francis. İyi olduğun tek şey bu. ”Hemen ardından Mary ve Jack, Çingene ordusuyla birlikte bürosuna patladı. Catherine'i bilinçsiz ve Drifter'i kurtardılar. Jack, şimdi hızlı ve hassas bir silahlı caddy, Drifter ve Mary'e, öfkesini İkinci Güneş'in çalışanlarına bıraktıklarında yardım ediyor. Tıpkı kaçmak için olduğu gibi, Mary de Catherine tarafından vurulur. Drifter Catherine'i öldürür ve Mary'nin cansız bedenine koşar. Daha sonra Mary'nin bir göğüs plakası taktığını fark etti. Jack ve Drifter, Mary'i güvenliğe taşıyor.

Mary ve Drifter, birbirlerinin kollarında iki hafta kadar çıplak olanları Thirsty Beaver'da geçirirler. Jimbo, Jack'e Pabst'ın son çetesini ona Çingene'lerden kurtardığı için teşekkür eder. Mary, şimdi yeni bir siyah deri çıkıntısında, merdivenlerden aşağı iniyor ve yeni kiraz tokuşturmuş ölüm makinesine atıyor, Jack'den eski birisini havaya uçurmak için bir hediye. Jack'e, ikinci Güneş'in başka bir koluyla savaşmaktan vazgeçtiğini ve ardından gazı alıp götürdüğünü söyler. Drifter tükendi, Mary tarafından dalakta tekrar bıçakladı. Ona arkadan bakıyor: “Gel ve al beni yaşlı adam.”
10
1,544 Görüntülenme