BayBahis
10 IMDB Puanı

Nasipse Olur Tek Parça full izle

(Nasipse Olur)
FİLM TANITIM AMAÇLI EKLENİŞTİR LÜTFEN YORUMLARINIZI ONA GÖRE YAPINIZ.

Film Hakkında Bilgi


14 Şubat 2020 tarihinde vizyona girecek olan filmin yönetmenliği Selahattin Sancaklı tarafından yapıldı. Başrollerinde Burak Sevinç, Erdem Baş, Hakan Bulut, Ünal Yeter, Barış Başar, Nur Sürer ve Algı Eke’nin yer aldığı film romantik komedi dalında sinema sahnesine geliyor. Filmin senaryosu Barış Başar tarafından kaleme alındı.

Nasipse Olur Filminin Konusu Hakkında


Uzun bir süre ekranlarda olan Galip Derviş isimli dizide başrol oynayan Algı Eke Nasipse Olur filminde de büyük bir oyunculuk sergiliyor. Günfer ismi ile rol aldığı Nasipse Olur filminde Algı Eke, pastacı bir kadını canlandırıyor. Pastacı olarak çalıştığı fırın amcasının kumar borcu yüzünden mafyanın tehdidi altına girer. İşini tam anlamıyla büyük bir savaş vererek kurtarmaya çalışan Günfer, bir de uzun bir süreden beri sevdiği ve evlenme hayali kurduğu sevgilisi tarafından aldatıldığını öğrenir. Günfer tam olarak her şeyin bittiğini yaşamının düzeninin bozulduğunu düşünürken, mahallenin zengin çocuğu olan Gökhan’la yolları kesişir ve Günfer’in yaşamı bundan sonra farklı bir güzelliğe bürünmeye başlar.

Film Henüz vizyona girmemiştir. Bu yüzden filmin sadece tanıtımı amaçlı fragman eklenmiştir. Film beyazperdeye çıktıktan sonra sinema çekimi elimize ulaşınca film eklenecektir.

Yerli Film Nasipse Olur Hemen izle İyi Seyirler.

18,176 Görüntülenme

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

185 yorum