Secret Bet BetRona Bet Türkiye iPTV Paketleri
Video Önü Reklamlarımız Sadece 15-20 Saniyedir. Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
Reklamı Geçmek için
10

1.Bölüm

2.Bölüm

3.Bölüm

4.Bölüm

5.Bölüm

6.Bölüm

7.Bölüm

8.Bölüm

6,755 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Narcos  Mexico 4.Sezon İzle
8,5 IMDB Puanı

Narcos Mexico 4.Sezon İzle

Kategori
Narcos Mexico

İllegal diziler sevenler için kesinlikle izlenmesi gereken bir yapıt olan Narcos Mexico, uyuşturucu ve çeteler arasındaki bağlanıtıyı konu ediniyor. Netflix yine harika bir dizinin altına imzasını attı. Birçok izleyici tarafından merakla beklenen Narcos Mexico, çatışma ve aksiyon sahneleri ile izleyenleri ekrana kitlemeyi başardı. Dizinin ilk iki sezonu Pablo Escobar’ı son iki sezonu ise Kartelleri anlatıyor. Dizide bolca gerilim ve aksiyonun bulunduğunu söylemeden geçmeyelim.

Dizinin genel konusu Meksika’da geçmişten beri gelen uyuşturucu baronlarının şiddetli çatışmalarını ve bu baronların peşinde olan polislerin yaşadıklarını anlatıyor. Dizi 1980’li yıllarda geçiyor. Dizide Pablo Escobar’ın yaşadığı birçok olay da yer buluyor. Félix Gallardo’nun Guadalajara Karteli'nin illegal dünyada yer bulmasını ve bu dünyada yükselmesini görerek onun gibi uyuşturucu imparatoru olmayı planlıyor. Bu zorlu yolda birçok düşman edinmesine rağmen herkesle başa çıkmayı başarıyor. Félix Gallardo yaptığı eylemlerde ve işlerde arkasında birçok iz bırakmasının ardından polisin radarına takılıyor. O zamanlar daha yeni görev alan ve Kaliforniya’dan Guadalajara’ya gelen ajan Kiki, Félix Gallardo hakkında istihbarat toplamaya başlar. Bu toplanan istihbaratlar Félix’in dosyasını bir hayli kabartır ve ajan Kiki’nin ısrarı üzerine Meksika polisi illegal işlerle uğraşanlara karşı büyük bir operasyon başlatır. Bu başlangıç aynı zamanda bir savaşın habercisidir. Bu karışıklık Félix Gallardo’nun yükselmesine yardımcı olacak ve tüm tacirleri kendi himayesi altında toplamaya itecektir.