Bet Doksan
5.5 IMDB Puanı

My Spy Türkçe izle

(My Spy)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 99dk

Film Hakkında Bilgi

Son zamanların vizyona girecek filmleri arasında yer alan My Spy filmi birçok kişi tarafından merak edilerek araştırılmaya başlanmıştır. Aksiyon ve komedi türünün bir arada olduğu bu film izleyicisini hem meraklandıracak hem de güldürmeyi başaracak olağanüstü filmler arasında yerini bulmaktadır. Aksiyon filmi sevenlerin büyük bir keyif içerisinde izleyeceği ve aynı zamanda güleceği film olan My Spy 13 Mart 2020 tarihinde vizyona girerek sinemaseverler ile buluşmayı başaracaktır.
Sinemaseverler vizyona girecek olan filmleri önceden araştırarak gündemimize gelmektedir. My Spy filmi fragmanı yayınlanmasıyla birlikte film severlerin ilgisini çekmeyi başarmış bulunmaktadır. Böylelikle pek çok kişi tarafından fragmanın izlenilmesine sebep olunmuş ve vizyon tarihi merak içerisinde beklenmeye başlanmıştır. Film severlerin vazgeçilmezleri arasında yerini alarak gündeme gelen My Spy filmi 13 Mar 2020 tarihinde film severler ile bulaşarak gündeme adımını atacaktır.

My Spy Filminin Konusu13 Mart 2020 tarihinde vizyona girecek aksiyon ve komedi filmi My spy filminin konusu merak içerisinde araştırılmaktadır. Şimdi sizlere kısaca filmin konusundan bahsetmek isteriz.
My Spy filmi CIA ajanı dave Batutista üzerine odaklanmaktadır. Ajan, gizli bir görev dâhilinde bir aileyi gözetlemek ile görevlendirilmektedir. Ajanın kaderi dokuz yaşında olmasına rağmen olgun davranın ailenin genç kızı Sophie’nin ellerinde olacak ve hikaye orada başlayacaktır. İzleyicileri merak içerisinde bırakacak ve heyecanlandıracak en ideal filmler arasında yerini bulacaktır.
Turkce Dublaj My Spy Sinema Çekimi Hemen izle İyi Seyirler.

1,504 Görüntülenme

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

2 yorum