GkmFXGkmFX
8.1 IMDB Puanı

Mutluluk Zamanı 2017 Full 1080p Tek Parça izle

(Time of happiness)
Yönetmen
Senaryo Erkan Ersezer, Bugra Gülsoy
Mutluluk Zamanı İzle, Mutluluk Zamanı filmi izle, Mutluluk Zamanı Sinema Çekimi izle, Mutluluk Zamanı full izle, Mutluluk Zamanı 1080p izle, Mutluluk Zamanı hd izle, 2017 Türkiye yapımı olan Mutluluk Zamanı filminin toplam süresi 1 saat 48 dakika'dır. Filmin yer aldığı film türleri ise Dram ve Romantik'tir. Filmin yönetmenliğini Senol Sönmez yapmıştır. Filmin senaryo yazarlığını ise Erkan Ersezer ve Bugra Gülsoy yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Elçin Sangu, Baris Arduç, Cengiz Bozkurt


Mutluluk Zamanı Filmi Konusu : "Mutluluk Zamanı" filminde Barış Arduç Cem adlı karakteri canlandırmaktadır. Cem'in Büyük bir web sitesi vardır ve web sitesinde kaybedenleri kazananlara dönüştüren ayaklarını yerlere bastırtan insanlara dönüştüren "mutluet.com.tr" şirketinin başındaki Zengin, yakışıklı ve Çapkın Olan Mert'in hayatı Ada'yı görünce değişime ugramış ve Ada'ya aşık olmuştur. Tüm hayatında bir kaybeden olarak yaşayan Ada'nın abisi, Cengiz Ada'ya aşık olan Mert'den Çapkınlık dersleri almaktadır. Ada, bir türlü Mert'e güvenmemekte ve "ilk" kez yaşadığı Aşk duygusunu engellemeye çalışsa da başarılı olamaz. Ne Cengiz'in Ada'yı Mert'in sevdiğinden haberi vardır ne de Ada'nın Mert'den abisinin Çapkınlık dersleri aldığından haberi vardır. "Mutluluk Zamanı" filmi Geçmişine bakmadan kendi şahane hayatını yaratan MERT ve tüm hayatını geçmişinde yaşadıkları üzerine kuran ADA'nın Aşk hikayesini anlatan bir Romantik Komedidir. Asıl sevginin mükemmelliyette değil kusurların içinde saklı olduğunu anlatır. Filmin senaryosunu Buğra Gülsoy ve Ali Erkan Ersezer kurgulayıp yazıp, yönetmenliğini ise Şenol Sönmez yapmaktadır. Filmin başrolunu ise Barış Arduç, Elçin Sangu ve Cengiz Bozkurt paylaşmaktadır. Film Komedi ve Dram tür filmler arasında kendini yukarı sıralarda göstermektedir.
Video Önü Reklamlarımız Sadece 30 Saniyedir (3 Reklam). Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
5000 TL İLK YATIRIM BONUSU KAZANMAK İCİN HEMEN TIKLA


Mutluluk Zamanı İzle

Mutluluk Zamanı İzle, Mutluluk Zamanı filmi izle, Mutluluk Zamanı Sinema Çekimi izle, Mutluluk Zamanı full izle, Mutluluk Zamanı 1080p izle, Mutluluk Zamanı hd izle, 2017 Türkiye yapımı olan Mutluluk Zamanı filminin toplam süresi 1 saat 48 dakika’dır. Filmin yer aldığı film türleri ise Dram ve Romantik’tir. Filmin yönetmenliğini Senol Sönmez yapmıştır. Filmin senaryo yazarlığını ise Erkan Ersezer ve Bugra Gülsoy yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Elçin Sangu, Baris Arduç, Cengiz Bozkurt

Mutluluk Zamanı Filmi Konusu : “Mutluluk Zamanı” filminde Barış Arduç Cem adlı karakteri canlandırmaktadır. Cem’in Büyük bir web sitesi vardır ve web sitesinde kaybedenleri kazananlara dönüştüren ayaklarını yerlere bastırtan insanlara dönüştüren “mutluet.com.tr” şirketinin başındaki Zengin, yakışıklı ve Çapkın Olan Mert’in hayatı Ada’yı görünce değişime ugramış ve Ada’ya aşık olmuştur. Tüm hayatında bir kaybeden olarak yaşayan Ada’nın abisi, Cengiz Ada’ya aşık olan Mert’den Çapkınlık dersleri almaktadır. Ada, bir türlü Mert’e güvenmemekte ve “ilk” kez yaşadığı Aşk duygusunu engellemeye çalışsa da başarılı olamaz. Ne Cengiz’in Ada’yı Mert’in sevdiğinden haberi vardır ne de Ada’nın Mert’den abisinin Çapkınlık dersleri aldığından haberi vardır. “Mutluluk Zamanı” filmi Geçmişine bakmadan kendi şahane hayatını yaratan MERT ve tüm hayatını geçmişinde yaşadıkları üzerine kuran ADA’nın Aşk hikayesini anlatan bir Romantik Komedidir. Asıl sevginin mükemmelliyette değil kusurların içinde saklı olduğunu anlatır. Filmin senaryosunu Buğra Gülsoy ve Ali Erkan Ersezer kurgulayıp yazıp, yönetmenliğini ise Şenol Sönmez yapmaktadır. Filmin başrolunu ise Barış Arduç, Elçin Sangu ve Cengiz Bozkurt paylaşmaktadır. Film Komedi ve Dram tür filmler arasında kendini yukarı sıralarda göstermektedir.

Mutluluk Zamanı Full HD Tek Parça izle

76,733 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

143 yorum