10 IMDB Puanı

Müstakbel Damat full izle

(Müstakbel Damat)
Kategori

Film Hakkında Bilgi

TANITIM AMAÇLI EKLENMİŞTİR.

Birçok kişi canı sıkıldığında ya da boş vakitlerinin olduğu durumunda komedi filmi izleyerek gündemimize gelmektedir. Böylelikle can sıkıntısını azaltmaktadırlar. Müstakbel damat filmi komedi türünde olmasıyla birlikte 13 Mart 2020 tarihinde vizyona girecek ve seyircilerini güldürmeyi başaracak filmler arasında yer almaktadır. İlker Ayrık’ın yönetmenliğini ele almasıyla birlikte film severler bu filmi kaçırmak istemeyeceklerdir. İlker Ayrık, Erdal Öz yağcılar, Hande Soral’ın başrol oyuncuları arasında yerini almasıyla birlikte seyircileri ile çok kısa süre sonra buluşacaklardır.
Komedi türü film sevenlerin vazgeçilmezleri arasında yerini alacak ve izleyicilerini güldürerek popülerliğini arttıracak önemli filmler arasında yerini alacaktır. Aynı zamanda başrol oyuncularının birçok kişi tarafından tercih edilen oyuncular olması da filmi ön plana çıkaran unsurlar arasında yerini almaktadır.
Müstakbel Damat Filminin Konusu
Müstakbel damat filmi sevdiği kızı ailesinden istemek için seferber eden bir damat adayının hikâyesini ele almaktadır. Sema ile hasan evlenme planı yaparak gündemimize geleceklerdir. Bunun için hasan İstanbul’dan Kıbrıs’a semayı istemek için yola koyulmaktadır. Büyük bir heyecan içerisinde Kıbrıs’a giden Hasan Kıbrıs’a ayak basmasıyla birlikte huzur dolu ada hayatı alt üst olacaktır. Böylelikle ada da sakin bir şekilde yaşamlarını sürdüren aile Hasanın adaya gelmesiyle birlikte birbirinden tuhaf durumlar ile karşı karşıya kalacaktır. Sinemaseverleri güldürmeyi başaracak filmler arasında popülerliğini arttıracak ve birçok izleyici tarafından tercih edilecek filmler arasında yerini alacak film olarak gündemimize gelecektir.

FİLM HENÜZ VİZYONA GİRMEDİĞİ İÇİN FİLMİ EKLEMEMİZ MÜMKÜN DEĞİLDİR.

Yerli Film Müstakbel Damat Hemen izle İyi Seyirler.

10
11,776 Görüntülenme

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

11 yorum