Secret Bet BetRona Bet Türkiye iPTV Paketleri
Video Önü Reklamlarımız Sadece 15-20 Saniyedir. Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
Reklamı Geçmek için
10

1,152 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Musabbar izle
0.0 IMDB Puanı

Musabbar izle

(Musabbar)
Musabbar Film İzle Hakkında
Yakın tarihte yani 24 Ocak 2019 tarihinde film sevenler Musabbar yerli film izle olanağına sahip olacaklar. Filmin yönetmeni olarak karşımıza 2 ayı isim çıkıyor. Bunlar, R. Engin Tutuş ve Erdal Tutuş. Filmin başrol oyuncuları Mahmut Kemal Sanaltun, Cemre Cansaatçi, Reza Moliazade, Emine Söyler, Mehmet Çağlar Atakçı, Barış Bayram Kesen, Sedef Zeka Ekiztaş, M. John Rashiddin. Filmin senaryosu R. Engin Tutuş. Filmin yapım şirketi Büyük Galileo. Dağıtıcı firma ise MC. Film.Karşımızda gerilim, korku türünde olan bir film var.
Çekimleri Kocaeli kentinde yapılan Musabbar izle türünün en önemli örnekleri arasında yer alıyor. Filmin konusu ise yapımcıları tarafından şu şekilde açıklanmış durumda: Zamanında Hz. Süleyman'ın himayesi altında bulunan Musabbar isimli cin kavminin yaşadıklarına odaklanıyor denilebilir., Peygamber Hazreti Süleyman öldükten sonra Musabbar cin kavmi kibirli bir hale gelir , insanlığı ve dünyayı yönetmek ve ellerine almak için insanları kullanmaya başlarlar. Bu süreçte insanlara tüm bunları yaptırmak için büyüler yaparlar, böylece de insanlar yoldan çıkar. Ama tam bu sürede başka bir şey olur, Melez bir çocuk doğar ve bu melez çocuk Musabbar cinlerinin kendi eşleri ile olmasından dünyaya gelmiştir. Ama ortada şöyle bir durum vardır eğer bu melez olan çocuk Hz. Süleyman soyundan gelen bir kadın ile beraber olursa kötülükte sınır tanınmayacak bir durum ortaya çıkacaktır ki, işte bu olaylar ve yaşananlar 21. Yüzyıla kadar gelir ve 8 akademisyen yaşanan bu kötülükten canlarını kurtarmak için apansız bir mücadeleye başlarlar.