Secret Bet BetRona Bet Türkiye iPTV Paketleri
Video Önü Reklamlarımız Sadece 15-20 Saniyedir. Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
Reklamı Geçmek için
10

3,541 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Müsaadenizle Büyükler Tek Parca İzle
6.3 IMDB Puanı

Müsaadenizle Büyükler Tek Parca İzle

Müsadenizle Büyükler
Çocukların harika işler başarabileceğini anlatan Müsadenizle Büyükler filminin konusu; Her şey birkaç çocuğun ormanda rastladıkları ve sahibi tarafından terk edilmiş köpekler için yardım eli uzatmaya karar vermeleri ile başlamaktadır. Herkesten gizli olarak bu köpekleri besleyen bu çocuklar onlara sıcak bir yuva sağlamaya çalışırlar. Çocuklar bu sevimli köpeklerin hayatta kalması için çaba sarf ederken, içlerinde kötülük besleyen insanlar da hayvanları yok etmeye çalışmaktadırlar. Çocuklar ne olursa olsun onlara karşı koyup hayvanları korumalıdırlar. Bu kötü kalpli insanları engellemek için bir araya gelen çocuklara, bu süreçte sitenin güvenlik müdürü olan Hakan da yardım etmektedir. Zorlu ve sürükleyici bir maceraya atılan çocukların bu süreçte başlarına neler gelecek acaba bu sevimli hayvanları korumayı başarabilecekler mi?
Aile çocuk ilişkisinin de ailenin çocuklar üzerine koyduğu gereksiz kurallarında işlendiği Müsadenizle Büyükler filmde Çocukların yalnız kaldıklarında ne kadar güzel işlere imza attıkları işlenmektedir. Yönetmen koltuğunda Talip Karamahmutoğlu oturduğu merakla beklenen filmin vizyon tarihi 28 aralık 2018’dir. Oyuncu kadrosunda Emre Altuğ, Duygu Paracıkoğlu, Ümit Çırak, Atsız Karaduman, Rıza Sönmez, Haluk Yüksel, Hakan Eksen ve Serap ağalar’ın yanı sıra Enes Göçmen, Efecan Koçyiğit, Tuana Coşkun, Alperen Efe Esmer, Bilge Karamahmutoğlu, Nehir Seymenoğlu ve Toprak Atar gibi çocuk oyuncular bulunmaktadır. Senaryosunu Okay Karamahmutoğlu ve Talip Karamahmutoğlu tarafından yazılan filmin Yapımcılığını da Halit Ziya Alptekin üstlenmiştir. Çekimleri 6 hafta süren filmin müzikleri ise Kenan Yılmaz ile birlikte Ödüllü lir sanatçısı 11 yaşındaki Tuana Coşkun’a emanet edilecektir.