Mumya İzle

Mumya İzle, Mumya Türkçe altyazı izle, Mumya filmi izle, Mumya Tek Parça izle, Mumya full izle, Filmin konusu 2000 yıl önce Mısır tanrıçası olmak üzereyken, yanlış tercihler neticesinde mumyalanıp mezara konan Ahmanet’in Dünya’ya Mumya’nın geri dönmesini konu alır. Binlerce yıl Mezarında kalan Ahmanet Dünya’ya döndüğünde Dünya’dan intikamını Kraliçe Tanrı olarak geri almak istemektedir. Prenses Ahmanet Kurnaz, Zeki ve Acımasızdır. Mısır tahtının yegane varisidir. Firavunun bir oğlu olduktan sonra Prenses Ahmanet’in kaderini artık oğlu üstlenmiştir. Ölüm tanrısı ile bir anlaşma yaparlar ve bu anlaşma ile karanlık serbest kalır. Ahmanet yeniden doğar bir canavar olarak. Günahları yüzünden Ahmanet canlı canlı mumyalanır bedeni, mısırdan çok uzaklara götürülür. Götürüldüğü yer muhtemelen Musul’da dır. Ahmanet’in mezarı bulunur ve Ahmanet kaldığı lahitle birlikte oradan çıkarılmıştır. Ahmanet’in ruhu serbest kalır ve yakınlardaki insanın içine girer ve mezarını açtırtmaya çalışır. Ahmanet’i taşıyan uçağın bir motoru bozulmuş ve uçak düşmüştür. Ahmanet’in mezarı açılmış ve Mısır tanrıçası Ahmanet serbest kalmıştır. Nick Ahmanet tarafından lanetlenir ve Nick seçilmiş kişi olur. Ahmanet’in öptüğü her insan bir Mumya’ya dönüşür. Nick mumya’larla tek tek kapışarak yoluna devam etmektedir. Filmin yönetmen koltuğunda ise Alex Kurtzman oturmaktadır. Filmim başrolünde ise Tom Cruise, Sofia Boutella ve Annabelle Wallis yer almaktadır.

Mumya Full HD Tek Parça izle

5,014 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Mumya 2017 izle Türkçe Dublaj
5.5 IMDB Puanı

Mumya 2017 izle Türkçe Dublaj

(The Mummy)
Yönetmen
Senaryo David Koepp, Christopher McQuarrie, Dylan Kussman, Jon Spaihts, Alex Kurtzman, Jenny Lumet
Ödüller 3 ödül & 15 Adaylık.
Mumya İzle, Mumya Türkçe altyazı izle, Mumya filmi izle, Mumya Tek Parça izle, Mumya full izle, Filmin konusu 2000 yıl önce Mısır tanrıçası olmak üzereyken, yanlış tercihler neticesinde mumyalanıp mezara konan Ahmanet'in Dünya'ya Mumya'nın geri dönmesini konu alır. Binlerce yıl Mezarında kalan Ahmanet Dünya'ya döndüğünde Dünya'dan intikamını Kraliçe Tanrı olarak geri almak istemektedir. Prenses Ahmanet Kurnaz, Zeki ve Acımasızdır. Mısır tahtının yegane varisidir. Firavunun bir oğlu olduktan sonra Prenses Ahmanet'in kaderini artık oğlu üstlenmiştir. Ölüm tanrısı ile bir anlaşma yaparlar ve bu anlaşma ile karanlık serbest kalır. Ahmanet yeniden doğar bir canavar olarak. Günahları yüzünden Ahmanet canlı canlı mumyalanır bedeni, mısırdan çok uzaklara götürülür. Götürüldüğü yer muhtemelen Musul'da dır. Ahmanet'in mezarı bulunur ve Ahmanet kaldığı lahitle birlikte oradan çıkarılmıştır. Ahmanet'in ruhu serbest kalır ve yakınlardaki insanın içine girer ve mezarını açtırtmaya çalışır. Ahmanet'i taşıyan uçağın bir motoru bozulmuş ve uçak düşmüştür. Ahmanet'in mezarı açılmış ve Mısır tanrıçası Ahmanet serbest kalmıştır. Nick Ahmanet tarafından lanetlenir ve Nick seçilmiş kişi olur. Ahmanet'in öptüğü her insan bir Mumya'ya dönüşür. Nick mumya'larla tek tek kapışarak yoluna devam etmektedir. Filmin yönetmen koltuğunda ise Alex Kurtzman oturmaktadır. Filmim başrolünde ise Tom Cruise, Sofia Boutella ve Annabelle Wallis yer almaktadır.