Merit Royal Bet
Instgram Takipçi Hilesi
VİDEO ÖNÜ REKLAMLARIMIZ SADECE 30 SANİYEDİR. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.
13

628 Görüntülenme
Kamu Evlilik
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Moskova’nın Şifresi Temel Tek Parça izle (2012)
6.0 IMDB Puanı

Moskova’nın Şifresi Temel Tek Parça izle (2012)

(Moskova'nın Şifresi Temel)
Kategori
Moskova\'nın Şifresi Temel izle, Moskova\'nın Şifresi Temel filmi izle, Moskova\'nın Şifresi Temel full hd izle Film serisinin ilkinde Sümela Manastırındaki hazinenin şifresini çözerek aşık olduğu kadına sonunda kavuşan Temel, aslında işlerin böyle olmadığını anlayacaktır. Çünkü Rus mafyası olan İvan'ın adamları ile Türkler arasında çıkan çatışmalardan ölüler de ortaya çıkmıştır.

Çukurdaki altınları da hazine olarak gören Temel onları ele geçirdiğini zanneder. Fakat Rus mafya liderinin iyice sinirlenmesi üzere Temel'in öldürülmesi için adamını Trabzon'a yollar. Temel ise buralardan kaçarak Moskova'ya gitmesi ile ortalık fena halde karışır, eğlence ve macera dolu olaylar gelişir. Bakalım Temel, bu zorlu durumdan sağ çıkabilecek midir hep beraber göreceğiz.

Yönetmenliğini Adem Kılıç'ın üstlendiği 2012 yapımı yerli film IMDB'de 6.0 puan almıştır. Filmin başrollerini ise Alper Kul,Aslıhan Güner,Çetin Altay,Altan Erkekli gibi isimler paylaşıyor.