Secret Bet BetRona Bet Türkiye iPTV Paketleri
Video Önü Reklamlarımız Sadece 15-20 Saniyedir. Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
Reklamı Geçmek için
10


Morg İzle

Morg İzle, Morg filmi izle, Morg Sinema Çekimi izle, Morg full izle, Morg 1080p izle, Morg hd izle, Zuhal evlilik dışı bir ilişkiden hamile kalmıştır. Bu durumu sadece annesine anlatmış ve babasının haberi yoktur. Fakat birgün babası İşten eve erken gelir ve Kızının hamile olduğunu öğrenir. Duydukları karşısında kanı donan Emin karısını ve hamile olan kızını bıçaklayarak öldürür. Emin öldürdüğü eşi ve Hamile kızını gizlice boş bir orman’a gömer. Fakat Emin’in farketmediği bir durum vardır. Emin’in ölen eşinin Ruhu evde yaşamaya devam etmektedir. Zehra’nın ruhu yaşanan tüm olayların intikamını bir bir alacaktır. Aynı zamanda morgda ve hastanede olanlar, psikiyatrist Banu, Emin ve Cengiz’e korku dolu anlar yaşatacaktır. Senaryosunu Özlem Çetin ve Halim Çetin’in yazdığı, yönetmen koltuğunda ise Tuncer Gürbüz’ün oturduğu film Korku ve Gerilim türünde bir filmdir. 24 Kasım 2017’de Vizyona girmiş yerli bir filmdir.

Morg Full HD Tek Parça izle

9,553 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Morg 2017 Yerli Korku Filmi Sinema Çekimi izle

Morg 2017 Yerli Korku Filmi Sinema Çekimi izle

  • Yapım Yılı 2017 - Türkiye
Yönetmen Tuncer Gürbüz
Oyuncular Emin Gümüşkaya, Gamze Pelin Gökçe, Cengiz Demir Öztürk, Banu Ölmez, Belgin Uzlu
Morg İzle, Morg filmi izle, Morg Sinema Çekimi izle, Morg full izle, Morg 1080p izle, Morg hd izle, Zuhal evlilik dışı bir ilişkiden hamile kalmıştır. Bu durumu sadece annesine anlatmış ve babasının haberi yoktur. Fakat birgün babası İşten eve erken gelir ve Kızının hamile olduğunu öğrenir. Duydukları karşısında kanı donan Emin karısını ve hamile olan kızını bıçaklayarak öldürür. Emin öldürdüğü eşi ve Hamile kızını gizlice boş bir orman'a gömer. Fakat Emin'in farketmediği bir durum vardır. Emin'in ölen eşinin Ruhu evde yaşamaya devam etmektedir. Zehra'nın ruhu yaşanan tüm olayların intikamını bir bir alacaktır. Aynı zamanda morgda ve hastanede olanlar, psikiyatrist Banu, Emin ve Cengiz'e korku dolu anlar yaşatacaktır. Senaryosunu Özlem Çetin ve Halim Çetin'in yazdığı, yönetmen koltuğunda ise Tuncer Gürbüz'ün oturduğu film Korku ve Gerilim türünde bir filmdir. 24 Kasım 2017'de Vizyona girmiş yerli bir filmdir.