Secret Bet BetRona Bet Türkiye iPTV Paketleri
Video Önü Reklamlarımız Sadece 15-20 Saniyedir. Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
Reklamı Geçmek için
10

1,941 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Merak Etme, Fazla Uzaklaşamaz Türkce Dublaj izle
6.9 IMDB Puanı

Merak Etme, Fazla Uzaklaşamaz Türkce Dublaj izle

(Don't Worry, He Won't Get Far on Foot)
Amerika'da isminden baya söz etdiren, önemli isimlerden biri haline gelen Gus Van Sant'ın son eseri olan Dont Worry He Won't Get on Far on Foot filminde başarıyı azimi sevinci yaşamı ve oldukca muhteşem başarılar konu alınıyor. Öykü tarzındaki filmde ,yönetmen kadar övgü alan başroloyuncusuu Joaquin Phoenix'i görüyoruz . Başarılı aktor performanslarıyla göz dolduruyor. 2019 yılında Oscar listesine alınacağı düşünülen filmde,gerçek bir hayat hikayesi konu alınıyor .

Oldukca genç olan Callahan, hayatının baharında henüz 21 yaşında iken geçirdiği trafik kazası sonucu malasef belden aşağı tarafı felç olmuştur.Ailesinin zoru ile rehabilitasyon merkezine gitmeyi kabul eden Callahan ne tesaduüftür ki gitdiği rehabilitasyon merkezinde çizim yeteneği olduğunun farkına varır . Bu yeteneğini daha da geliştirmek daha iyi yerlere gelemey çalışan Callahan, aynı zamanda müptelası aldığı alkolden kurtulmaya çabalar. 2019 Yılına dam ga vurucuk filmi tek tıkla fullhd izleyebilirsiniz.