Bet Doksan
5.4 IMDB Puanı

Mazlum Kuzey Filmi 1080p full izle

(Mazlum Kuzey)

Filmin Konusu ve İçeriği


Önder Açıkbaş'ın başrolü ile 'Çorum'un dünyaya armağanı, genç bir kızın rüyası, fantezi müziğin prensi Mazlum Kuzey, hayat boyu arkadaşı Tıfıl ile sizi güldürecek.

Türk sinemasına unutulmaz bir 'kahraman' sunan Mazlum Kuzey'de misafir oyuncu olarak Murat Dalkılıç, Tolgahan Sayisman, Kahtalı Mıçı, Bahtiyar Engin, Yüksel Aytuğ ve Erkan Yapabilmek. 'O kadar da kötü şans değil!' Bize söyleyen hikaye, seyirciyi kahkahalarla patlatıyor.

Şükrü Avşar, Avşar Film imzalı Mazlum Kuzey'in yapımcısı, Ali Adnan Özgür ise yönetmen koltuğunda oturuyor.

Mazlum Kuzey, bir yandan arkadaşı Tıfıl ile bir köşkte çalışıyor ve hayatlarını kazanıyor. Ancak köşkten atıldıklarında ve işsiz kaldıklarında aniden organ mafyasının tuzağına düştüler. Mafyaya borçlarını karşılamak için bin "farklı" iş yapıyorlar: Amsterdam'daki 'marjinal' düğünlerde şarkı söylüyorlar, yerli akıllı telefonlar üretme işine giriyorlar ve hatta epilasyon kremi satıyorlar! Tam tüy dökücü kremin her işte görevden alındıktan sonra işe yaradığına inandıkları anda, kremin dökülmediğini, daha da büyüdüğünü öğrenirler! Dahası, yaşadıkları evin sahibi Dilberay, sattıkları bu krema nedeniyle bıyıklıydı. Hem evsiz hem de evsiz oldukları bu umutsuz anda, tesadüfen buldukları bir mektup tüm sorunlarını tedavi edebilecek gibi görünüyor. Fakat bu sefer Mazlum sevgi ve dostluk arasında seçim yapmak zorunda kalacak!

2015 Türkiye Yapımı Yerli Film Mazlum Kuzey Filmini 1080p Kalitede izle İyi Seyirler.

1,800 Görüntülenme