Secret Bet


Maymunlar Cehennemi Savaş İzle

Maymunlar Cehennemi Savaş İzle, Maymunlar Cehennemi Savaş Türkçe Dublaj izle, Maymunlar Cehennemi Savaş filmi izle, Maymunlar Cehennemi Savaş Tek Parça izle, Maymunlar Cehennemi Savaş full izle, Maymunlar Cehennemi Serisinin 3.filminde maymunlar daha güçlü bir halde ormanda kendilerini başka dış tehlikelere karşı korumaktadırlar. Filmin süresi 2 Saat 20 dakikadır. Maymunlar Cehennemi Savaş filmi Matt Reeves yönetmenliğinde başarılı bir Bilim Kurgu, Aksiyon ve Macera türlerinde bir filmdir. Filmin diğer ismi ise “War for the Planet of the Apes” dir. Filmin Imdb puanı ise 7.5’tir. Ormanda saklanan Maymunlar deney yapılmış olan Sezar’ın önderliğinde kendilerini korumaktadırlar. Koba Adında isyancı bir maymun varmış ve Diğer maymunları sevmeyen bir maymunmuş ve insanlara savaş açmış ve insanlarda bu durumu Sezar’dan bilmektedirler. Sezar ve diğer maymunlar Ormandan çıkmak için bir yol aramaktadırlar. İnsanlardan korunmak ve diğer maymunları korumak için Ormandan kaçmak için bir yol aramaktadırlar. Sezar’ın serbest bıraktığı insanlar maymunları öldürerek yollarına devam etmektedirler. Sezar diğer maymunların ormandan çıkması için onlara zaman kazandırır ve askerlerle tek başına savaşır. Sezar ve yayındaki diğer canlılar Askerlerin peşinden sınıra doğru gitmektedirler. Sezar giderken gectiği yerde bir kız çocuğu bulmuş ve onuda yanına almıştır. Sezar Zeki ve iyi yürekli bir insandır. Maymunların hepsi komutana yakalanıp, esir düşmüşlerdir. Sezar’da yakalanmıştır lakin, Sezarın grup arkadaşları dışarıda maymunları izlemektedirler.

Maymunlar Cehennemi Savaş Full HD Tek Parça izle

2,310 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Maymunlar Cehennemi Savaş izle (2017) Türkçe Dublaj
7.5 IMDB Puanı

Maymunlar Cehennemi Savaş izle (2017) Türkçe Dublaj

Yönetmen Matt Reeves
Oyuncular Andy Serkis, Woody Harrelson, Steve Zahn, Terry Notary, Karin Konoval, Amiah Miller, Judy Greer, Michael Adamthwaite, Aleks Paunovic, Ty Olsson, Devyn Dalton, Max Lloyd-Jones, Alessandro Juliani, Gabriel Chavarria, Chad Rook, James Pizzinato, Toby Kebbell, Sara Canning, Rhys Williams, Dean Redman, Mercedes De La Zerda, Billy Wickman, Sandy Robson, Kent R. Karemaker
Maymunlar Cehennemi Savaş İzle, Maymunlar Cehennemi Savaş Türkçe Dublaj izle, Maymunlar Cehennemi Savaş filmi izle, Maymunlar Cehennemi Savaş Tek Parça izle, Maymunlar Cehennemi Savaş full izle, Maymunlar Cehennemi Serisinin 3.filminde maymunlar daha güçlü bir halde ormanda kendilerini başka dış tehlikelere karşı korumaktadırlar. Filmin süresi 2 Saat 20 dakikadır. Maymunlar Cehennemi Savaş filmi Matt Reeves yönetmenliğinde başarılı bir Bilim Kurgu, Aksiyon ve Macera türlerinde bir filmdir. Filmin diğer ismi ise "War for the Planet of the Apes" dir. Filmin Imdb puanı ise 7.5'tir. Ormanda saklanan Maymunlar deney yapılmış olan Sezar'ın önderliğinde kendilerini korumaktadırlar. Koba Adında isyancı bir maymun varmış ve Diğer maymunları sevmeyen bir maymunmuş ve insanlara savaş açmış ve insanlarda bu durumu Sezar'dan bilmektedirler. Sezar ve diğer maymunlar Ormandan çıkmak için bir yol aramaktadırlar. İnsanlardan korunmak ve diğer maymunları korumak için Ormandan kaçmak için bir yol aramaktadırlar. Sezar'ın serbest bıraktığı insanlar maymunları öldürerek yollarına devam etmektedirler. Sezar diğer maymunların ormandan çıkması için onlara zaman kazandırır ve askerlerle tek başına savaşır. Sezar ve yayındaki diğer canlılar Askerlerin peşinden sınıra doğru gitmektedirler. Sezar giderken gectiği yerde bir kız çocuğu bulmuş ve onuda yanına almıştır. Sezar Zeki ve iyi yürekli bir insandır. Maymunların hepsi komutana yakalanıp, esir düşmüşlerdir. Sezar'da yakalanmıştır lakin, Sezarın grup arkadaşları dışarıda maymunları izlemektedirler.