Matrix 2 izle

Matrix 2 izle, Matrix 2 Türkçe Dublaj izle, Matrix 2 Tek Parça izle, Matrix 2 full izle, Matrix 2 filmi izle, Neo Güçlerinin farkına varmış ve bir insanın yapamadığı birçok şeyi yapmaktadır. Neo rüyasında hep aynı olayı görüyor Neo’nun sevgilisi Trinity bir akşam bir binayı motorla basıyor ve oradaki korumaların hepsini haklıyor. Rüyanın devamında Trinty’nin karşısına Ajanlar çıkıyor ve Trinity’i yenerek onu havada vuruyorlar, Trinty yere düşerken Neo uykudan uyanıyor ve Neo bu rüyanın gerçek olup olmadığını Kahin’e danışıyor ve Kahin de Neo’nun bu durumun gerçekleşebileceğini fakat herşeyin Neo’nun elinde olduğundan bahsediyor ve kısa bir süre sonra Neo’nun karşısına eski yok ettiği Ajan Smith’ler çıkıyor. Onların hepsini yenen Neo Anahtarcıyı bulup Ziyon’u kurtarmak ve sistemi yazan adamla bir anlaşma yapmak istiyor. Neo bu sırada Anahtar’cıyı alabilmek için pek çok rakibi ile kapışıyor. Anahtarcıyı almak zorda olsa Anahtarcıyı alıyor ve Anahtarcı Neo’ya bir anahtar veriyor ve bu anahtar Matrix’i kuran adamın durduğu kaleyi açıyor. Ziyon’u kurtarması gereken Neo ve ekibi elinden gelen herşeyi yaparak makinelerin Ziyon’a girmesine engel olmaya çalışıyorlar. Matrix 2 filmini sitemizden türkçe dublaj tek parça halinde izleyebilirsiniz.

Matrix 2 Tek Parça izle

3,806 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Matrix 2 izle Türkçe Dublaj
7.2 IMDB Puanı

Matrix 2 izle Türkçe Dublaj

(The Matrix Reloaded)
  • Yapım Yılı
Senaryo Lilly Wachowski, Lana Wachowski, Lilly Wachowski, Lana Wachowski
Ödüller 8 ödül & 31 Adaylık.
Matrix 2 izle, Matrix 2 Türkçe Dublaj izle, Matrix 2 Tek Parça izle, Matrix 2 full izle, Matrix 2 filmi izle, Neo Güçlerinin farkına varmış ve bir insanın yapamadığı birçok şeyi yapmaktadır. Neo rüyasında hep aynı olayı görüyor Neo'nun sevgilisi Trinity bir akşam bir binayı motorla basıyor ve oradaki korumaların hepsini haklıyor. Rüyanın devamında Trinty'nin karşısına Ajanlar çıkıyor ve Trinity'i yenerek onu havada vuruyorlar, Trinty yere düşerken Neo uykudan uyanıyor ve Neo bu rüyanın gerçek olup olmadığını Kahin'e danışıyor ve Kahin de Neo'nun bu durumun gerçekleşebileceğini fakat herşeyin Neo'nun elinde olduğundan bahsediyor ve kısa bir süre sonra Neo'nun karşısına eski yok ettiği Ajan Smith'ler çıkıyor. Onların hepsini yenen Neo Anahtarcıyı bulup Ziyon'u kurtarmak ve sistemi yazan adamla bir anlaşma yapmak istiyor. Neo bu sırada Anahtar'cıyı alabilmek için pek çok rakibi ile kapışıyor. Anahtarcıyı almak zorda olsa Anahtarcıyı alıyor ve Anahtarcı Neo'ya bir anahtar veriyor ve bu anahtar Matrix'i kuran adamın durduğu kaleyi açıyor. Ziyon'u kurtarması gereken Neo ve ekibi elinden gelen herşeyi yaparak makinelerin Ziyon'a girmesine engel olmaya çalışıyorlar. Matrix 2 filmini sitemizden türkçe dublaj tek parça halinde izleyebilirsiniz.