Matrix 1 izle

Matrix 1 izle, Matrix 1 Türkçe Dublaj izle, Matrix 1 Tek Parça izle, Matrix 1 full izle, Matrix 1 filmi izle, Bir yaşanan gerçeklik vardır. Birde yaşananın ötesinde bir gerçeklik vardır. Biri rüya iken diğeri ise Matrix’tir. Neo aslında normal bir bilgisayar yazılımcısıdır fakat, Morpheus adında bir adam onu Matrix’e dahil ederek onun ne kadar esrarengiz bir Matrix programı olduğunu Neo’ya kanıtlamak istemektedir. MorpHeus’ların yaşadığı gerçekliği kurtarabilmek çok zordur fakat imkansız değildir. Neo tüm güçlerini kullanarak onlara saldıran Makinelerin beyinlerini ele geçirmiş ve saldırıyı bir anda olsa durdurmayı başarmıştır. Trinity Kahin’in görüşlerine göre onları kurtaracak olan adama aşık olacaktır. O kişide Neo’dur. Neo’nun pek fazla zamanı yoktur. Zamanı dikkatlice kullanarak kötü tarafı alt etmek istemektedir.

Matrix 1 Tek Parça izle

2,572 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Matrix 1 izle
8.7 IMDB Puanı

Matrix 1 izle

(The Matrix)
  • Yapım Yılı
Senaryo Lilly Wachowski, Lana Wachowski
Ödüller 4 Oscar Kazandı. Diğer 34 ödül & 48 adaylık.
Matrix 1 izle, Matrix 1 Türkçe Dublaj izle, Matrix 1 Tek Parça izle, Matrix 1 full izle, Matrix 1 filmi izle, Bir yaşanan gerçeklik vardır. Birde yaşananın ötesinde bir gerçeklik vardır. Biri rüya iken diğeri ise Matrix'tir. Neo aslında normal bir bilgisayar yazılımcısıdır fakat, Morpheus adında bir adam onu Matrix'e dahil ederek onun ne kadar esrarengiz bir Matrix programı olduğunu Neo'ya kanıtlamak istemektedir. MorpHeus'ların yaşadığı gerçekliği kurtarabilmek çok zordur fakat imkansız değildir. Neo tüm güçlerini kullanarak onlara saldıran Makinelerin beyinlerini ele geçirmiş ve saldırıyı bir anda olsa durdurmayı başarmıştır. Trinity Kahin'in görüşlerine göre onları kurtaracak olan adama aşık olacaktır. O kişide Neo'dur. Neo'nun pek fazla zamanı yoktur. Zamanı dikkatlice kullanarak kötü tarafı alt etmek istemektedir.