Bet Doksan
10 IMDB Puanı

Masallardan Geriye Kalan Full HD izle

(Masallardan Geriye Kalan)
FİLM TANITIM AMAÇLI EKLENMİŞTİR.

Film Hakkında Bilgi

Yönetmenliğini Mustafa Uğur Yağcıoğlu’nun yaptığı film 14 Şubat 2020 tarihinde vizyona giriyor. Romantik film dalında sinema sahnelerinde yer alacak filin senaryosu filmin yönetmenliğini de yapan Mustafa Uğur Yağcıoğlu tarafından yazıldı. Filmin yapımcılığı Birol Güven tarafından üstlenildi. Başrollerinde İlayda Akdoğan, Özgür Çevik ve Tuba Ünsal’ın yer aldığı film, film içinde romantik sahneler seyretmek isteyenleri büyüleyecek gibi görünüyor.

Masallardan Geriye Kalan Filminin KonusuBaşrollerinde İlayda Akdoğan, Özgür Çevik ve Tuba Ünsal’ın yer aldığı filmin konusu bir üniversitede doçent olarak görev yapan bir adamla yüksek lisans yapan bir öğrenci arasında geçen aşkı anlatıyor. Hece ve Evren’in tanıştıkları andan itibaren bir birlerine ilgi duyması arkadaşlar arasında da bir çok konunun işlenmesine neden oluyor. Başrollerinde İlayda Akdoğan’ın da yer aldığı film usta oyunculukların da yer aldığı bir film olarak anılıyor. Film eleştirmenleri tarafından izlenmeye değer 2020 filmleri arasında sayılan Masallardan Geriye Kalan filmi 14 Şubat 2020 tarihinde seyircisi ile bulaşması beklenen filmler arasında sayılıyor.

Film 14 Şubatta vizyona gireceği için ondan önce eklememiz mümkün değildir. Film beyazperdeye aktarıldıktan sonra sinema çekimi elimize ulaştığında telif hakkı gelene kadar yayında kalacaktır. Telif hakkı gelmesi durumunda film kaldırılır ve vizyondan çıkana kadar tekrarı eklenemez.
2019 Türkiye Yapımı Yerli Film "Masallardan Geriye Kalan" Filmini 1080p Kalitede izle İyi Seyirler.

6,023 Görüntülenme

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

45 yorum