GkmFXGkmFX
5.9 IMDB Puanı

Magi 2016 720P Full izle

(Magi)
Yönetmen
Senaryo Hasan Karacadag
Magi filmi Korku sevenlerin heyecan içerisinde izleyebileceği filmler arasında bulunmaktadır. Korku filmi sevenlerin vazgeçilmezleri arasında bulunacak bu film birçok kişinin dikkatini çekmektedir. Hasan Karacadağ’ın yönetmenliğini yapmış olan Türk korku filmi sizleri heyecanlandırmayı başaracak filmler arasına girmektedir. Sizler için unutulmaz anlar yaşatacak olan magi filmini izlemenizi tavsiye ederiz. Birçok kişi Magi filminin konusu merak ederek araştırmaya başlamıştır.

Magi Filminin Konusu
Amerikalı Oyuncu olarak karşımıza çıkan Olivia Watkins, Türkiye de yaşayan kız kardeşi Marla tarafından İstanbul’a acil olarak gelmesi gerektiğini bildirilmektedir. Olivia kardeşinin yanına gittiği gece esrarengiz bir şekilde kız kardeşi Marla hayatını kaybetmektedir. Gizemli bir hikaye başlayarak izleyicilerini fazlaca etkileyecek filmler arasında bulunmaktadır. Sır dolu hikayeyi ve ölümü araştırmak marla’nın ablasına düşerek heyecanlı araştırma başlamaktadır. Aynı zamanda ölen kardeşinin hamile olması da Olivia’nın canını sıkarak bu esrarengiz olayın peşine düşmektedir.
Aynı zamanda Hasan karacadağ’ın yönetmenliği ve yapımı üstlenmesiyle birlikte Kenan Ece ve yabancı oyuncular Michael Madsen Ce Stephen Baldwin filmin kadrosunda yerini alarak gündeme çıkmaktadırlar.
Video Önü Reklamlarımız Sadece 30 Saniyedir (3 Reklam). Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
5000 TL İLK YATIRIM BONUSU KAZANMAK İCİN HEMEN TIKLA


Magi 2016 izle

Magi 2016 Tek Parça izle

15,884 Görüntülenme
Alternatifleri Denemeyi Unutmayın. Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatif kısmından seçim yapabilirsiniz. Açılmayan filmlerde yorum yazınız.