Secret Bet


Madımak: Carina’nın Günlüğü izle

Madımak: Carina’nın Günlüğü İzle, Madımak: Carina’nın Günlüğü full izle, Madımak: Carina’nın Günlüğü 1080p izle, Madımak: Carina’nın Günlüğü Tek Parça izle, Madımak: Carina’nın Günlüğü Kaçak izle, Madımak: Carina’nın Günlüğü sinema çekimi izle, 2015 Türkiye yapımı olan Madımak: Carina’nın Günlüğü filminin toplam süresi 1 saat 31 dakika’dır. Filmin yer aldığı film türü ise Dram’dır. Filmin Imdb’den aldığı puan ise 6,1’dir. Filmin yönetmenliğini ve senaryo yazarlığını Ulas Bahadir yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Denise Ankel, Füsun Demirel, Riza Akin

Madımak: Carina’nın Günlüğü Filminin Konusu : Carina Antropoloji okuyan 22 yaşında bir Hollandalı kadındır. Tezi yazmak için Haziran 1993’te Türkiye’ye geldi. Her yıl, 4. yıllık Pir Sultan Abdal kutlama günü için Sivas’a varıncaya kadar iyi gidiyor.

Madımak: Carina’nın Günlüğü Tek Parça izle

10,550 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Madımak: Carina’nın Günlüğü Full 720p Tek Parça izle
6.0 IMDB Puanı

Madımak: Carina’nın Günlüğü Full 720p Tek Parça izle

(Madimak: Carina'nin Günlügü)
Yönetmen
Senaryo Ulas Bahadir
Madımak: Carina'nın Günlüğü İzle, Madımak: Carina'nın Günlüğü full izle, Madımak: Carina'nın Günlüğü 1080p izle, Madımak: Carina'nın Günlüğü Tek Parça izle, Madımak: Carina'nın Günlüğü Kaçak izle, Madımak: Carina'nın Günlüğü sinema çekimi izle, 2015 Türkiye yapımı olan Madımak: Carina'nın Günlüğü filminin toplam süresi 1 saat 31 dakika'dır. Filmin yer aldığı film türü ise Dram'dır. Filmin Imdb'den aldığı puan ise 6,1'dir. Filmin yönetmenliğini ve senaryo yazarlığını Ulas Bahadir yapmıştır. Filmin başrolünde yer alan isimlerse şunlardır : Denise Ankel, Füsun Demirel, Riza Akin

Madımak: Carina'nın Günlüğü Filminin Konusu : Carina Antropoloji okuyan 22 yaşında bir Hollandalı kadındır. Tezi yazmak için Haziran 1993’te Türkiye’ye geldi. Her yıl, 4. yıllık Pir Sultan Abdal kutlama günü için Sivas'a varıncaya kadar iyi gidiyor.