Lütfen Beklemede Kal izle

Lütfen Beklemede Kal izle, Lütfen Beklemede Kal Türkçe Dublaj izle, Lütfen Beklemede Kal Tek Parça izle, Lütfen Beklemede Kal full izle, Lütfen Beklemede Kal filmi izle, Wendy Otistik hastalığı yüzünden zor günler zor zamanlar geçiren genç bir hanımefendidir. Birgün Wendy’nin katılacağı el yazısı yarışması yapılmış ve Wendy’de bu yeteneğini bu yarışmada kullanıp kendisine kötü bakan hizmetliden kurtulmak istemektedir. Televizyonda çıkan bir habere göre Paramount şirketine Uzay Yolu yarışması ile ilgili bir hikaye yazılması gerektiğini ve 16 Şubat’a kadar sürelerinin olduğundan bahsetmektedir. Wendy Otizm rahatsızlığı olmasına rağmen günlük hayatında normal insanlar gibi yaşamayı yavaş yavaş öğrenmiş ve uygulamaya geçirmişti. Wendy hastalığını kabullenmiş ve üstesinden birazda olsa gelmektedir ve artık ablasının yanına gitmek istemektedir. Yazdığı film senaryosunu Paramount şirketine göndermek istemekte ve eğer yarışmayı kazanırsa 100.000 dolar ödülünü almak istemektedir. Fakat, ablası onun daha hazır olmadığını söylemiş Wendy’de çok üzülmüştür. Wendy hazırladığı film senaryosunu 16 Şubat Salı gününe kadar Paramount şirketine göndermek zorundadır fakat, Pazar günü posta kapalı Pazartesi ise Posta servisleri yine tatildedir. Wendy bu duruma çok üzülmüştür. Wendy Otizm hastası olmasına rağmen köpeği ile birlikte Paramount şirketinin yolunu tutmuştur. Otobüse köpeği ile binen Wendy otobüste köpek yasağının olmasına rağmen köpeği ile binmiş ve köpeğinin çişi gelmiştir ve Otobüs’ten dışarı çıkarılmıştır. Wendy yürüye yürüye bir yere kadar köpeği ile gelmiş ve bir kadınla tanışmış fakat, kadın ve eşi ona kötülük yapmış ve onu üzmüşlerdir. Paramount Pictures şirketine giderken başına gelen birçok olaydan ötürü Wendy bir ders çıkarmalıdır. Wendy Paramount şirketine gider fakat elden teslim alınmadıklarını duyunca senaryoyu direk posta kutusuna atar ve göndermiş olur.

Lütfen Beklemede Kal Tek Parça izle

1,681 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Lütfen Beklemede Kal Tek Parça Türkçe Dublaj izle
6.6 IMDB Puanı

Lütfen Beklemede Kal Tek Parça Türkçe Dublaj izle

  • Yapım Yılı 2018 - ABD
Yönetmen Ben Lewin
Oyuncular Dakota Fanning, Toni Collette, Alice Eve, River Alexander, Marla Gibbs, Jessica Rothe, Michael Stahl-David, Stephanie Allynne, Matty Cardarople, Matt Corboy, William Stanford Davis, Elaine Anne Furst, Poppy Gagnon, Presley Haslam, Edward Hong, Bill Kottkamp, Lara Lihiya, Farrah Mackenzie, Heath McGough, Bea Miller, Elliott James Thomas Moore, Madeleine Murden, Rigo Obezo, Patton Oswalt, Mario Revolori, Tony Revolori, Ana Rey, Shawn Roe, Amy Tolsky, Joe Williamson, Cuete Yeska, Lena Evans, Gordon Vasquez
Lütfen Beklemede Kal izle, Lütfen Beklemede Kal Türkçe Dublaj izle, Lütfen Beklemede Kal Tek Parça izle, Lütfen Beklemede Kal full izle, Lütfen Beklemede Kal filmi izle, Wendy Otistik hastalığı yüzünden zor günler zor zamanlar geçiren genç bir hanımefendidir. Birgün Wendy'nin katılacağı el yazısı yarışması yapılmış ve Wendy'de bu yeteneğini bu yarışmada kullanıp kendisine kötü bakan hizmetliden kurtulmak istemektedir. Televizyonda çıkan bir habere göre Paramount şirketine Uzay Yolu yarışması ile ilgili bir hikaye yazılması gerektiğini ve 16 Şubat'a kadar sürelerinin olduğundan bahsetmektedir. Wendy Otizm rahatsızlığı olmasına rağmen günlük hayatında normal insanlar gibi yaşamayı yavaş yavaş öğrenmiş ve uygulamaya geçirmişti. Wendy hastalığını kabullenmiş ve üstesinden birazda olsa gelmektedir ve artık ablasının yanına gitmek istemektedir. Yazdığı film senaryosunu Paramount şirketine göndermek istemekte ve eğer yarışmayı kazanırsa 100.000 dolar ödülünü almak istemektedir. Fakat, ablası onun daha hazır olmadığını söylemiş Wendy'de çok üzülmüştür. Wendy hazırladığı film senaryosunu 16 Şubat Salı gününe kadar Paramount şirketine göndermek zorundadır fakat, Pazar günü posta kapalı Pazartesi ise Posta servisleri yine tatildedir. Wendy bu duruma çok üzülmüştür. Wendy Otizm hastası olmasına rağmen köpeği ile birlikte Paramount şirketinin yolunu tutmuştur. Otobüse köpeği ile binen Wendy otobüste köpek yasağının olmasına rağmen köpeği ile binmiş ve köpeğinin çişi gelmiştir ve Otobüs'ten dışarı çıkarılmıştır. Wendy yürüye yürüye bir yere kadar köpeği ile gelmiş ve bir kadınla tanışmış fakat, kadın ve eşi ona kötülük yapmış ve onu üzmüşlerdir. Paramount Pictures şirketine giderken başına gelen birçok olaydan ötürü Wendy bir ders çıkarmalıdır. Wendy Paramount şirketine gider fakat elden teslim alınmadıklarını duyunca senaryoyu direk posta kutusuna atar ve göndermiş olur.