GkmFXGkmFX
8.1 IMDB Puanı

Logan İzle (2017) Türkçe Dublaj

(Logan)
Yönetmen
Senaryo James Mangold, Scott Frank, James Mangold, Michael Green
Ödüller 1 Oscar Adaylığı. Diğer 13 ödül & 55 adaylık.
Logan İzle, Logan filmi izle, Logan full izle, Logan Tek parça izle, Logan Türkçe Dublaj izle, "Logan" Logan filminde X-men serisinde yer alan Wolverine karakterinin ve Wolverine'nin DNA'sı ile üretilmiş Mutant küçük kızından bshetmektedir. X-men Serisinde yer alan Charles ide filmde yaşlı olarak görebilirsiniz. Charles ın bir hastalığı vardır ve bu hastalık charles'in güçlerini ortaya koyup tüm insanlara ses yoluyla zarar vermektedir. Genetik Mutasyonların küçük çocuklara aktarıldığı laboratuvar'dan Hemşire tüm çocuk mutantları kaçırır ve Logan'ın türünden olan kızı Logan'a eleterek ona yüksek bir fiyat teklif ederek kızı korumasını ve bir yere eletmesini ister. Logan kızı korumaya almış ve sözünü tutmak için yolu tutmuştur. Logan'da yaşlandığı için eskisi gibi güçleri yerinde değildir. Filmde Logan bir çok yara almasına rağmen Kendi türünden olan, küçük kızı istediği yere götürmüştür. Logan yaşlı olmasına ve güçlerinin kötüleşmesine rağmen Kendi klonu ile kapışıp, klonunu yenmeyi başarmıştır. Ordu kaçan tüm küçük mutantları teker teker yakalayıp, toplamak istemektedir. Ancak Logan geldiği için bunu başaramamıştır. Logan ve onun türünden olan küçük kız çok tehlikeli bir ekip olmuşlar ve önüne gelen tüm rakipleri bir bir indirmektedirler. Aksiyon, Bilim Kurgu ve Macera türünde olan filmin başrolunu Hugh Jackman, Patrick Stewart, Dafne Keen paylaşırken, Filmin yönetmen koltuğunda ise James Mangold oturmaktadır. Logan filmini türkçe dublaj olarak sitemizden izleyebilirsiniz.
Video Önü Reklamlarımız Sadece 30 Saniyedir (3 Reklam). Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
5000 TL İLK YATIRIM BONUSU KAZANMAK İCİN HEMEN TIKLA


Logan İzle

Logan İzle, Logan filmi izle, Logan full izle, Logan Tek parça izle, Logan Türkçe Dublaj izle, “Logan” Logan filminde X-men serisinde yer alan Wolverine karakterinin ve Wolverine’nin DNA’sı ile üretilmiş Mutant küçük kızından bshetmektedir. X-men Serisinde yer alan Charles ide filmde yaşlı olarak görebilirsiniz. Charles ın bir hastalığı vardır ve bu hastalık charles’in güçlerini ortaya koyup tüm insanlara ses yoluyla zarar vermektedir. Genetik Mutasyonların küçük çocuklara aktarıldığı laboratuvar’dan Hemşire tüm çocuk mutantları kaçırır ve Logan’ın türünden olan kızı Logan’a eleterek ona yüksek bir fiyat teklif ederek kızı korumasını ve bir yere eletmesini ister. Logan kızı korumaya almış ve sözünü tutmak için yolu tutmuştur. Logan’da yaşlandığı için eskisi gibi güçleri yerinde değildir. Filmde Logan bir çok yara almasına rağmen Kendi türünden olan, küçük kızı istediği yere götürmüştür. Logan yaşlı olmasına ve güçlerinin kötüleşmesine rağmen Kendi klonu ile kapışıp, klonunu yenmeyi başarmıştır. Ordu kaçan tüm küçük mutantları teker teker yakalayıp, toplamak istemektedir. Ancak Logan geldiği için bunu başaramamıştır. Logan ve onun türünden olan küçük kız çok tehlikeli bir ekip olmuşlar ve önüne gelen tüm rakipleri bir bir indirmektedirler. Aksiyon, Bilim Kurgu ve Macera türünde olan filmin başrolunu Hugh Jackman, Patrick Stewart, Dafne Keen paylaşırken, Filmin yönetmen koltuğunda ise James Mangold oturmaktadır. Logan filmini türkçe dublaj olarak sitemizden izleyebilirsiniz.

Logan Full HD Tek Parça izle

2,802 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.