GkmFXGkmFX
5.8 IMDB Puanı

Life Like izle

(Life Like)
Sophie, Henry'yi duygularını ve isteklerini geliştirmeye teşvik etmeye devam ediyor. Henry'ye rüya görmeye programlanmadığı söylense de, rüya görmeye başladı. Daha sonra kıskançlık James ve Henry arasında bir kavgaya yol açar. James Henry'ye çarpar ve şarj cihazını Henry'den ayırır. Julian bir sahtekarlık olarak kabul edilir ve tüm makineler onun tarafından yetiştirilen gerçek insanlardır. FBI, Julian ve Sophie'nin evine Julian'ı tutuklamak için gidiyor ve Julian ve FBI ajanları arasında bir çatışma var. Henry yapımcısı tarafından ihanete uğradı ve gardiyanlarına ihanet etti. Kendini öldürmeye karar verdi ve delici aşınma ve umutsuzluk ile sonuçlandı. James ve Sophie, Henry'nin ölümünü izlerken ağlarlar; kanamayı durdurmak ve yardım istemek yerine.

Full HD Life Like Turkce Altyazi izle İyi Seyirler.

Video Önü Reklamlarımız Sadece 30 Saniyedir (3 Reklam). Anlayışınız için Teşekkürler. Alternatifleri Denemeyi Unutmayın!
5000 TL İLK YATIRIM BONUSU KAZANMAK İCİN HEMEN TIKLA

726 Görüntülenme
Alternatifleri Denemeyi Unutmayın. Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatif kısmından seçim yapabilirsiniz. Açılmayan filmlerde yorum yazınız.