Leon – Sevginin Gücü izle

Leon – Sevginin Gücü izle, Leon – Sevginin Gücü Türkçe Dublaj izle, Leon – Sevginin Gücü Türkçe Altyazılı izle , Leon – Sevginin Gücü Tek Parça izle, Leon – Sevginin Gücü full izle, Leon – Sevginin Gücü filmi izle, 12 yaşındaki Mathilda, profesyonel bir katil olan Léon tarafından ailesinin öldürülmesinden sonra gönülsüzce alınıyor. Léon ve Mathilda, protestan olan ve katilin ticaretini öğrenirken olağandışı bir ilişki kuruyor. Leon – Sevginin gücü adlı 1994 Fransa filmini Sitemizden Tek Parça Türkçe Dublaj halinde izleyebilirsiniz.

Leon – Sevginin Gücü Tek Parça izle

7,857 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Leon – Sevginin Gücü Türkçe Dublaj izle
8.6 IMDB Puanı

Leon – Sevginin Gücü Türkçe Dublaj izle

(Léon: The Professional)
  • Yapım Yılı
Yönetmen
Senaryo Luc Besson
Ödüller 5 ödül & 11 Adaylık.
Leon - Sevginin Gücü izle, Leon - Sevginin Gücü Türkçe Dublaj izle, Leon - Sevginin Gücü Türkçe Altyazılı izle , Leon - Sevginin Gücü Tek Parça izle, Leon - Sevginin Gücü full izle, Leon - Sevginin Gücü filmi izle, 12 yaşındaki Mathilda, profesyonel bir katil olan Léon tarafından ailesinin öldürülmesinden sonra gönülsüzce alınıyor. Léon ve Mathilda, protestan olan ve katilin ticaretini öğrenirken olağandışı bir ilişki kuruyor. Leon - Sevginin gücü adlı 1994 Fransa filmini Sitemizden Tek Parça Türkçe Dublaj halinde izleyebilirsiniz.