167,352 Görüntülenme
ALTERNATİFLERİ DENEMEYİ UNUTMAYIN. FİLMLERİ FARKLI ALTERNATİFLERDEN İZLEMEK İÇİN ÜSTTEKİ ALTERNATİF KISMINDAN SEÇİM YAPABİLİRSİNİZ. AÇILMAYAN FİLMLERDE YORUM YAZINIZ.
Kurtlar Vadisi Vatan 2017 Full Hd 1080P İzle
4.8 IMDB Puanı

Kurtlar Vadisi Vatan 2017 Full Hd 1080P İzle

Yönetmen Serdar Akar
Oyuncular Necati Şasmaz, Sinem Öztürk Uslu, Cahit Kayaoğlu, Erhan Ufak, Nezih Işitan, Ertuğrul Şakar, Yücel Erten, Tuncay Beyazıt, Zumre Erturk, İskender Altın, Akın Ayvaz, Özcan Özdemir, Esra İşgüzar, Zümre Öztürk, Koray Karaca, Kadir Kandemir, Mark Levitas, Oktay Dener, Levent Çakır, Emre Ertunç, Murat Ozan
Kurtlar vadisi Vatan İzle, Kurtlar vadisi Vatan sinema çekimi izle, Kurtlar vadisi Vatan filmi izle, Kurtlar vadisi Vatan full izle, Kurtlar vadisi Vatan 1080p izle, Kurtlar vadisi Vatan hd izle, Kurtlar Vadisi Vatan filmi, 15 Temmuz 2016'da Türkiye'de olan Darbe'yi anlatmak amacıyla Kurtlar Vadisi'ne Darbe'yi aktararak Kurtlar Vadisi Vatan filmini ortaya çıkarmışlardır. Türkiye ordusundaki belirli birlikleri Türkiye'ye saldırmak için gönderen Feto grubu Polat Alemdar ve Ekibi ile karşılaşmaktadır. Yabancı güçler yardımıyla başlatılan bu darbe girişimine Polat Alemdar(Necati Şaşmaz), Cahit(Cahit Kayaoğlu), Erhan(Erhan Ufak) ve Yasin(Ertuğrul Şakar) engel olmaya çalışmaktadırlar. Kurtlar Vadisi Vatan filminin başrolunde ise Necati Şasmaz, Sinem Öztürk Uslu ve Cahit Kayaoğlu yer almaktadır. Filmin hikaye yazarı ise Ali Alper Erze, Cahit Kayaoğlu, Murat Koca ve Necati Şasmaz olarak paylaşmaktadırlar. Film 3 film türünde isim göstermektedir. Bu türler şunlar : Aksiyon, Gerilim ve Dram kategorilerinde yer almaktadır. Pana Film yapımcılığında yer alan Kurtlar vadisi vatan'ın yönetmen koltuğunda ise, Serdar Akar oturmaktadır. Yıllardır sınırımızda bekleyen düşman ordusuyla sınırımızı geçmiş, Darbe'nin başarılı olmasını beklemektedir. Polat alemdar ve ekibi İç düşmanlarla ve dış düşmanlarla mücadele ederek Vatan'ı bir nebze olsada korumuş olacaklardır. Kurtlar Vadisi Vatan filmi ilk burada !

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

467 yorum