OnWin Bet Bet-n-Bet Bet iXiR
5.9 IMDB Puanı

Kurtlar Vadisi Irak Tek Parça 720P izle

(Valley of the Wolves: Iraq)
  • Yapım Yılı
Senaryo Ömer Lütfi Mete, Raci Sasmaz, Soner Yalçin, Bahadir Özdener
Ödüller 1 ödül
Kurtlar Vadisi Irak izle, Kurtlar Vadisi Irak Tek Parça izle, Kurtlar Vadisi Irak 720p izle, 2006 Türkiye yapımı olan Kurtlar Vadisi Irak filminin toplam süresi 2 saat 2 dakika'dır. Filmin girdiği türler ise şunlardır : Aksiyon, Macera, Dram'dır. Imdb'den 5,9 gibi ortalamanın üzerinde puan alan bir film gerçekten kurtlar vadisi severleri tarafından izlenmiştir. Filmin yönetmenliğini Serdar Akar ve Sadullah Sentürk yapmıştır. Filmin senaryosunu ise Ömer Lütfi Mete ve Raci Sasmaz yazmıştır. Filmin başrolünü ise Necati Sasmaz, Billy Zane ve Ghassan Massoud gibi isimler paylaşmaktadır.
Filmin konusu: Film, Irak'ın işgali, Daniel Pearl'ün idamesi, Hood olayı ve Abu Ghraib işkence skandalı gibi kurgu gerçek hayat olaylarını kapsamaktadır.
Süpertoto Bet İstanbul Bahis
Bedava Bonus


Kurtlar Vadisi Irak izle

Kurtlar Vadisi Irak izle, Kurtlar Vadisi Irak Tek Parça izle, Kurtlar Vadisi Irak 720p izle, 2006 Türkiye yapımı olan Kurtlar Vadisi Irak filminin toplam süresi 2 saat 2 dakika’dır. Filmin girdiği türler ise şunlardır : Aksiyon, Macera, Dram’dır. Imdb’den 5,9 gibi ortalamanın üzerinde puan alan bir film gerçekten kurtlar vadisi severleri tarafından izlenmiştir. Filmin yönetmenliğini Serdar Akar ve Sadullah Sentürk yapmıştır. Filmin senaryosunu ise Ömer Lütfi Mete ve Raci Sasmaz yazmıştır. Filmin başrolünü ise Necati Sasmaz, Billy Zane ve Ghassan Massoud gibi isimler paylaşmaktadır.
Filmin konusu: Film, Irak’ın işgali, Daniel Pearl’ün idamesi, Hood olayı ve Abu Ghraib işkence skandalı gibi kurgu gerçek hayat olaylarını kapsamaktadır.

Kurtlar Vadisi Irak Tek Parça izle

4,044 Görüntülenme
Tipobet365 Trend Bet