Bet Doksan
7.8 IMDB Puanı

Kung Fu Sokağı 1080p Tek Parça izle

(Kung Fu Hustle)
  • Yapım Yılı
Yönetmen
Senaryo Stephen Chow, Kan-Cheung Tsang, Xin Huo, Man Keung Chan
Ödüller 1 Golden Globe Adaylığı. Diğer 23 ödül & 45 adaylık.
Kung Fu Sokağı izle, Kung Fu Sokağı full izle, Kung Fu Sokağı filmi izle, Kung Fu Sokağı Tek Parça izle, Kung Fu Sokağı Türkçe Altyazılı izle, Kung Fu Sokağı Türkçe Dublaj izle, 2004 Çin ve Hong Kong Ortak yapımı olan Kung Fu Sokağı filminin toplam süresi 1 saat 39 dakikadır. Filmin komik yanları boldur. Filmin dahil olduğu film türleri ise şunlardır : Aksiyon, Komedi ve Suç türlerinde yer almaktadır. Imdb'den 7,8 gibi başarılı bir puan almayı başaran film o yıllarda çok kişi tarafından seyredilip beğenilmiştir. Filmin yönetmenliğini Stephen Chow üstlenirken, filmin senaryosunu ise Stephen Chow ve Kan-Cheung Tsang yazmıştır. Filmin başrolünü ise Stephen Chow, Wah Yuen ve Qiu Yuen gibi isimler paylaşmaktadır. Kung Fu Sokağı filmini tek parça seçenekleriyle türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz.
Filmin konusu: 1940'lı yıllarda Çin'in Şanghay şehrinde, bir hanedan çetesi hırsızı, ünlü bir "Balta Çetesi" ne katılmayı hedeflerken, bir konut kompleksinin sakinleri, kendi arazilerini korumak için olağanüstü güçler sergiliyorlar.


Kung Fu Sokağı izle

Kung Fu Sokağı izle, Kung Fu Sokağı full izle, Kung Fu Sokağı filmi izle, Kung Fu Sokağı Tek Parça izle, Kung Fu Sokağı Türkçe Altyazılı izle, Kung Fu Sokağı Türkçe Dublaj izle, 2004 Çin ve Hong Kong Ortak yapımı olan Kung Fu Sokağı filminin toplam süresi 1 saat 39 dakikadır. Filmin komik yanları boldur. Filmin dahil olduğu film türleri ise şunlardır : Aksiyon, Komedi ve Suç türlerinde yer almaktadır. Imdb’den 7,8 gibi başarılı bir puan almayı başaran film o yıllarda çok kişi tarafından seyredilip beğenilmiştir. Filmin yönetmenliğini Stephen Chow üstlenirken, filmin senaryosunu ise Stephen Chow ve Kan-Cheung Tsang yazmıştır. Filmin başrolünü ise Stephen Chow, Wah Yuen ve Qiu Yuen gibi isimler paylaşmaktadır. Kung Fu Sokağı filmini tek parça seçenekleriyle türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz.
Filmin konusu: 1940’lı yıllarda Çin’in Şanghay şehrinde, bir hanedan çetesi hırsızı, ünlü bir “Balta Çetesi” ne katılmayı hedeflerken, bir konut kompleksinin sakinleri, kendi arazilerini korumak için olağanüstü güçler sergiliyorlar.

Kung Fu Sokağı Tek Parça izle

4,747 Görüntülenme